Як поміняти мову в асі. налаштувати російську мову в qip 2012 під англійською windows 7.

Програма ICQ є найпростішим клієнтом для обміну миттєвими повідомленнями, тому не всі її версії підтримують зміну мови інтерфейсу в налаштуваннях після інсталяції. У ранніх версіях його можна задати тільки при установці.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Якщо програма ICQ вже встановлена на ваш комп'ютер, поміняйте мову інтерфейсу в меню налаштувань конфігурації. Зверніть увагу, що дана дія доступно далеко не для всіх версій збірки клієнта обміну повідомленнями, також для деяких недоступний вибір російського мови .
2
Якщо вам не доступна зміна мови з налаштувань програми, виконайте її переустановку. Для цього збережіть на всякий випадок необхідні вам надалі дані (логін, пароль користувача, історія повідомлень і так далі) і відкрийте «Панель управління». Виберіть меню «Установка та видалення програм» і дочекайтеся побудови списку.
3
Знайдіть у новому вікні програму ICQ і натисніть на кнопку видалення справа. Виконайте деінсталяцію програми, слідуючи вказівкам пунктів меню. Скачайте нову версію ICQ з підтримкою російської мови . Найкраще вибирайте ту збірку, в якій не тільки доступний потрібний вам мову при установці, але і при використанні також можлива його зміна іншим.
4
Після завантаження програми виконайте перевірку викачаних файлів на віруси і запустіть інсталятор ICQ. Виконайте дії, зазначені в який з'явився майстра установки програм, виберіть потрібний вам мову у випадаючому меню і в кінці відзначте прапорцем пункт «Запустити програму». Введіть в форму входу дані облікового запису в системі ICQ і авторизуйтесь, після чого ваша програма буде працювати з заданими вами параметрами.
5
Якщо для вашої версії клієнта ICQ мається русифікатор, встановіть його, попередньо завантаживши з інтернету. Але кращим варіантом все ж залишиться переустановка, оскільки русифіковані вручну програми можуть працювати нестабільно, при цьому навантажуючи систему набагато більше звичайного. Також зверніть увагу на клієнти qip і Miranda, вони підтримують розширені варіанти мовних налаштувань вже встановлених версій.
Корисна порада
Використовуйте альтернативні програми для обміну повідомленнями, що мають більш розширені можливості налаштувань.