Як відправити вантаж.

Коли терміново потрібно відправити будь-якої вантаж масштабніших розмірів, ніж ті, що припустимі для відправки поштою Росії, доводиться шукати компанію, яка в найкоротші терміни і за прийнятну ціну вирішить вашу проблему з доставки. Врахуйте, що таке транспортування не оформлюється за пару хвилин. Запасіться терпінням, часом і необхідною кількістю грошових коштів. Розглянемо щаблі роботи по оформленню і доставці вантажу за допомогою послуг авіакомпанії.
Інструкція
1
Виберіть фірму, що здійснювало рейси в потрібну вам географічну точку. Прийдіть в офіс компанії, щоб заповнити анкету на вантаж.
2
З собою візьміть: документи, що підтверджують вашу особу, сертифікати якості, паспорта, накладні або будь-які інші папери на що потребує транспортуванні вантаж, довіреність на ваше ім'я, а також повідомлення-звернення до фірми-перевізника про необхідність виконання послуг ( останні два документа знадобляться в тому випадку, якщо ви дієте, як представник якогось юридичної особи).
3
Запакуйте вантаж відповідно до діючих норм для товарів і поштових відправлень, що доставляються авіатранспортом.
4
Якщо подорож «бандеролі» передбачається з перетином кордону Російської Федерації, поставте ваш вантаж на облік в митниці. Пройдіть всі необхідні процедури реєстрації та перевірки, заповніть митну декларацію.
5
Після того, як ви пройдете процедуру бронювання, заповніть всі необхідні папери, а так же отримаєте спеціальний дозвільний пропуск, ви зможете доставити свій вантаж на територію авіаперевізника для подальшого вчинення процедури огляду і виявлення ступеня можливості/неможливості його транспортування.
6
Як тільки ви отримаєте митне дозвіл, заповніть спеціальну накладну на товар, щоб у вас була можливість контролювати доставку і 100% збереження всього вантажу.
7
Передайте вантаж комірникам транспортної компанії, для подальшого транспортування або збереження до дня відсилання. Проведіть розрахунок за надання послуг з доставки вантажу.
Зверніть увагу
Якщо ви відправляєте вантаж, який складається з швидкопсувних продуктів або тварин/птахів, вам потрібно додатково отримати в органах ветеринарного нагляду та фітоконтролю всі необхідні дозволи до початку проходження процедури митної реєстрації.
Корисна порада
В будь солідної організації вам нададуть не тільки список необхідних документів, але також зразки заповнення всіх форм. А досвідчені менеджери можуть допомогти в максимально короткі терміни пройти всі процедури з оформлення заявки на відправку вантажу.