Як справити хороше враження на роботодавця.

Відшукавши перспективну вакансію, докладете максимум зусиль, щоб справити хороше враження на роботодавця і отримати заповітну посаду. Не володіючи природною чарівністю і талантом оратора, ви можете зробити гарне враження , якщо ґрунтовно підготуватися до зустрічі.
Інструкція
1
Щоб справити хороше враження на роботодавця підготовку до зустрічі починайте задовго до співбесіди. Пошукайте в інтернеті інформацію про керівника фірми. Зверніть увагу, як на його трудову біографію, так і на хобі. Знання особливостей особистості майбутнього начальника може вам дуже допомогти в процесі співбесіди.
2
Зібравши всю необхідну інформацію, приступайте безпосередньо до підготовки. Продумайте, в чому підете на співбесіду. Одяг не повинна бути занадто відвертою і яскравою, але в той же час «сірі миші» зараз теж не в пошані. Оптимальне рішення для вас - це строгий, але елегантний наряд.
3
Крім зовнішності, зверніть увагу на вашу мову. Особливо потрібно це тим, хто був вже на кількох співбесідах, а на роботу прийнятий не був. Рівень розвитку мовної особистості - один з важливих показників при прийомі на роботу. Людині складно в процесі спілкування оцінити рівень своєї комунікативної компетенції. Тому запишіть вашу мову на диктофон (бажано щоб це був діалог). Прослухайте запис, і ви здивуєтеся, вигукуючи: «Невже я дійсно так розмовляю!».
4
Виправити всі виявлені дефекти за короткий час ви не зможете, але в процесі тренувань можна викорінити досить багато недоліків. Самим поширеною негативною рисою мови сьогодні є раптова пауза, що заповнюється звуком «..еее», «... нуу» і т.д. Ці вигуки-паразити вклинюються в мова, коли людина, бажаючи сказати складне, довге речення, в середині промови раптом втрачає нитку розповіді.
5
Щоб уникнути подібних казусів, формулюйте прості за структурою, але інформативні за змістом пропозиції. Дотримуйтеся середнього темпу мови. Чітко і членороздільно проговорюйте всі слова і звороти. Слідкуйте за реакцією співрозмовника. Якщо ви бачите, що в якийсь момент він перестав вас розуміти, то змініть свою мовну тактику.
6
На всі питання відповідайте чітко і впевнено. Не думайте занадто довго, адже в даному випадку роботодавцю важливіше побачити, як ви вмієте імпровізувати і виходити зі складних ситуацій.
7
Не вступайте в суперечки і полеміку, як на професійні, так і на абстрактні теми. Адже яким би не був результат суперечки, ви все одно залишитеся в програші. Якщо ви настої на своєму, то найімовірніше, ваша кандидатура не пройде відбір (хоча бувають і винятки). А якщо вас переспорить начальник у присутності майбутніх колег по роботі, то це залишить негативний слід на вашій репутації і неприємний осад в душі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZmPlaNvs8bc
Якщо ви останнім часом перебували в активному пошуку роботи і ось, нарешті, за результатами вашого резюме, ви запрошуєтеся на співбесіду до роботодавця, то постарайтеся не наробити помилок і справити на нього саме хороше враження .
Інструкція
1
Насамперед, подумайте, в чому ви підете на співбесіду. Ви вже напевно знаєте профіль тій компанії, куди вас запрошують, і приблизно уявляєте той дрес-код, якого вони дотримуються. Постарайтеся максимально відповідати йому. У кожному разі, відразу виключіть короткі спідниці, яскраві квітчасті сукні, шорти, чоботи-ботфорти і шльопанці. На жінці повинно бути мінімум косметики і коштовностей. Вимиті і акуратно зачесане волосся, манікюр - тільки вітається. І одяг і взуття повинні бути чистими.
2
Не пускайте своє співбесіду на самоплив, продумайте заздалегідь, які питання вам можуть бути задані і підготуйте, хоча б, в загальних рисах відповіді на них. Освіжите в пам'яті терміни і дати своєї трудової біографії, подяки та нагороди, отримані вами на попередніх місцях роботи.
3
Оскільки ви поки особисто не знайомі зі своїм потенційним роботодавцем, його враження від вас багато в чому буде засновано на вербальному рівні - воно буде залежати від вашої манери розмовляти, жестикулювати і дивитися на співрозмовника.
4
Під час розмови сидите прямо, але не затиснуте і не розслаблене. Чи не сутультесь, руки не засовуйте під стіл - вони повинні бути на виду. Чи не теребите і не крутите в них нічого, у тому числі власний ніс, мочку вуха або волосся. Не тримайте їх до рота, прикриваючи його, і не чухають шию - мовою жестів це говорить про невпевненість і бажанні збрехати.
5
У розмові не вживайте приказки та примовки, не кажіть алегорично і розлого. Короткі, грамотні відповіді по суті справи будуть кращої вашої рекомендацією. При цьому не ховайте очі, виберіть точку за плечем співрозмовника і час від часу відповідайте йому, дивлячись прямо в очі. Постарайтеся не ніяковіти при несподіваних питаннях - роботодавець, може, хоче перевірити вашу реакцію і вміння вийти з нестандартних ситуацій, тримайтеся рівно, з гідністю. Ну що, ви готові? Тоді - ні пуху, ні пера!