Як розібрати HTC p3300.

При розбиранні стільникових телефонів і комунікаторів необхідно бути дуже акуратними. Невірне від'єднання певних пристроїв може привести до псування телефону. Пам'ятайте про те, що самостійна розбирання апарату, як правило, призводить до втрати гарантії.
Вам знадобиться
  • - металева лопатка;
  • - пінцет;
  • - хрестова викрутка.
Інструкція
1
Підготуйте комунікатор HTC P3300 до розбирання. Не розбирайте даний пристрій самостійно, якщо ви не впевнені в тому, що зможете здійснити цю процедуру належним чином. Переконайтеся в наявності потрібних інструментів. Вимкніть цей апарат і відключіть всі можливі кабелі. Вийміть стилус з відведеного для нього гнізда. Акуратно зніміть задню кришку телефону, що перекриває доступ до акумулятора. Вийміть батарею з пристрою.
2
Візьміть спеціальну лопатку. Якщо у вас немає даного пристосування, то використовуйте тупий ніж або скальпель. Відіжміть засувки задньої кришки, розташовані близько об'єктива фотокамери комунікатора. Намагайтеся не подряпати при цьому корпус пристрою.
3
За допомогою пінцета або все тією ж лопатки вийміть з гнізда гумову прокладку, розташовану у верхній частині телефону. Чи не знімайте її повністю. Вийміть заглушки, розташовані з обох кінців прокладки.
4
Зніміть задню кришку комунікатора. Викриття за допомогою хрестової викрутки чотири гвинти, розташовані в кутах корпусу апарату. Акуратно відіжміть засувки, розташовані з бічних сторін корпуса комунікатора і у верхній його частині. Зніміть задню панель.
5
Зігніть з внутрішньої сторони засувки передньої панелі. Вони розташовані з боків комунікатора. Зніміть лицьову панель. Акуратно відкрийте фіксатор дисплея і відключіть шлей, що йде до нього від плати. Використовуйте для цього пінцет, щоб не пошкодити дроти.
6
Вийміть за допомогою лопатки дисплей з гнізда. Розбирання комунікатора HTC P3300 на цьому завершена. Виконайте необхідні операції з платою комунікатора і зберіть пристрій. Якщо метою розбирання пристрою була заміна дисплея, то переконаєтеся в визначенні даної деталі до збірки комунікатора. Встановіть акумулятор і ввімкніть апарат. Переконайтеся в тому, що пристрій повністю функціонує.