Як розібрати колонки Genius.

При виникненні тієї чи іншої несправності з колонками можна віднести їх в сервісний центр, а можна, при наявності бажання, розібрати їх і самостійно визначити причину поломки, а може і усунути її.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Зніміть захисну сітку з передньої панелі колонок. В деяких моделях Genius вони кріпляться за допомогою спеціальних засувок по периметру колонки , а в деяких вони просто вставлені в спеціально створені для цього роз'єми. Відкрутіть всі доступні у вашому полі зору кріпильні елементи з задньої кришки «другорядної» колонки . Її можна розпізнати по відсутності регуляторів і вимикачів.
2
Зніміть також задню кришку з головної колонки - тут вже будьте уважніше, оскільки в ній містяться додаткові кріплення. Будьте обережні з проводами, щоб вам не довелося їх припаювати назад.
3
Відкрутіть кріпильні елементи кришки передньої панелі і витягніть динаміки з колонок. Будьте обережні, щоб не пошкодити їх складові частини. Ні в якому разі не допустите пошкодження динаміків, кладіть їх тільки на чисту рівну поверхню. Відкрутіть всі залишилися шурупи, зберіть колонки в зворотному порядку.
4
Зверніть увагу, що, незважаючи на відмінності в моделях комп'ютерних акустичних систем Genius та інших виробників, схема їх розбору може бути досить схожою. Наприклад, у випадку коли вам потрібно розібрати колонки акустики 5.1 або 7.1, розбір відбувається практично також, за деяким винятком особливостей, властивих будь-яким моделям.
5
Якщо на вашу акустичну систему встановлено гарантійний строк, ознайомтеся з умовами виробника, оскільки розбір складної побутової техніки в більшості випадків звільняє його від зобов'язань. Також намагайтеся в даному випадку виконувати розбирання пристрою, залишаючи якомога менше слідів механічного втручання.
6
Якщо є можливість, надайте ремонт колонок фахівцям сервісних центрів, оскільки поломки не завжди бувають простими, іноді усунення несправностей вимагає наявності певних навичок.
Зверніть увагу
В деяких моделях акустичних систем використовується спеціальний клей.
Корисна порада
Перш ніж розбирати колонки, знайдіть і прочитайте документацію до них.