Як збільшити маленьке фото. Як збільшити певний об'єкт на фотографії.

Проблема збільшення маленьких фотографій - погана якість одержуваного зображення. Однак при певних заданих параметрах і властивостях зображення збільшення не дасть сильного погіршення картинки.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop або будь-який інший графічний редактор.
Інструкція
1
Завантажте на ваш комп'ютер будь-який графічний редактор, який володіє розширеною панеллю інструментів, наприклад, Adobe Photoshop або будь-яку іншу схожу на нього програму. Після закінчення процесу інсталяції програми запустіть її і відкрийте за допомогою меню «Файл» ваше зображення, яке хочете збільшити.
2
Наблизьте зображення за допомогою меню масштабування і подивіться, наскільки погіршилася якість фотографії, щоб визначити максимально можливе збільшення зображення з мінімальними втратами.
3
За допомогою панелі інструментів зліва виконайте попередньо усунення недоліків зображення, якщо такі є, оскільки після збільшення все це буде набагато помітніше. Збережіть зміни і за допомогою меню «Редагування», змініть розмір зображення, збільшіть в тому ж вікні кількість пікселів на дюйм.
4
Відредагуйте налаштування яскравості, контрастності і насиченості, можливо, при тих чи інших параметрах втрати якості зображення не будуть кидатися в очі. Встановіть Бікубіческая пропорцію і налаштуйте параметр гладкість/чіткість в залежності від вихідного зображення.
5
Скористайтеся також пунктом меню «Криві» в «редагування». Не бійтеся змінювати той чи інший параметр, оскільки зображення можна відновити до того стану, в якому ви його зберегли. Також спробуйте освоїти установку спеціальних фільтрів для застосування різних фотоефектів, при використанні деяких з них погана якість зображення буде не так помітно.
6
Скачайте їх в інтернеті, наприклад, на сайті http://www.deviantart.com/. Також існують спеціальні програми для збільшення зображення (Resize Magic, Imagener, Photo Zoom Professional, Qimage і т.д.), доступні для скачування з інтернету. Однак якщо вам часто доводиться проробляти цю операцію з різними зображеннями, найкраще проробляйте всі операції вручну без допомоги фільтрів і спеціальних програм, оскільки кожне зображення - це індивідуальна ситуація.
Зверніть увагу
Не всі графічні редактори виконують зміна розміру зображень якісно.
Корисна порада
Чи не збільшуйте фотографії поганої якості.