Як збільшити потужність usb. Як посилити usb порт.

Спочатку задані параметри потужності і напруги в портах USB змінити не можна, однак є можливість заміни деяких складових комп'ютера для оптимізації роботи з використанням даних портів.
Вам знадобиться
  • - інформація про конфігурацію комп'ютера;
  • - додатковий блок живлення.
Інструкція
1
Дізнайтеся модель вашої материнської плати і прочитайте її огляд в інтернеті. Зверніть увагу, що збільшення напруги, що розподіляється на USB-порти комп'ютера можливе тільки в останніх моделях системних плат і тільки в тому випадку, якщо в Біосе даний параметр встановлений нижче максимального.
2
Ніколи не збільшуйте напругу USB за допомогою нестандартних інструментів або розгону - ви просто зіпсуєте південний міст материнської плати або, що ще гірше, блок живлення або весь комп'ютер.
3
Відкрийте настройки БІОС і перегляньте параметри розподілу напруги на USB-порти. Якщо такий варіант можливий, збільште даний параметр до максимально можливого і вийдіть, зберігши зміни. Якщо ж ваша материнська карта не підтримує такої функції, ви можете замінити її більш новою моделлю, в залежності від того, наскільки вам це необхідно.
4
Для збільшення потужності, що подається на USB-порти, скористайтеся спеціальними автономними блоками живлення 5В, які продаються в комп'ютерних магазинах вашого міста. Для кожного USB-порту в вашому комп'ютері виділяється певна кількість одиниць потужності (500 мА) і змінити даний показник також не можна, як і підвищити напругу USB вище можливого - ви просто зіпсуєте мікросхеми материнської плати.
5
Використовуйте спеціальні перехідники для підключення пристроїв USB, це допоможе вам довше зберігати належний стан портів у вашому комп'ютері. Однак зверніть увагу, що для роботи портів в повну потужність дані перехідники і використовувані вами кабелі повинні бути обов'язково відповідної якості, оскільки різні китайські шнури та неоригінальні кабелі для підключення портативних пристроїв псують порти і знижують швидкість обміну даними.
Корисна порада
Використовуйте оригінальні кабелі для підключення пристроїв.
Зазвичай підвищення потужності персонального комп'ютера досягається шляхом заміни деяких важливих пристроїв. Іноді має сенс просто додати нове обладнання, здатне працювати спільно з уже наявними аналогами.
Вам знадобиться
  • - AIDA;
  • - інструкція до комп'ютера.
Інструкція
1
Загальна продуктивність комп'ютера розраховується з показників чотирьох основних пристроїв: центрального процесора, оперативної пам'яті, відеокарти і жорсткого диска. Важливо розуміти, що заміна одного з них не дасть гарантії значного приросту потужності ПК. Для початку з'ясуйте характеристики системної плати і зазначених пристроїв.
2
Встановіть програму AIDA (Everest). Запустіть її. Вивчіть параметри описаних в попередньому кроці пристроїв. З'ясуйте кількість ядер в центральному процесорі і частоту їх роботи. Уточніть сумарний обсяг модулів оперативної пам'яті.
3
При вивченні характеристик відеоадаптера враховуйте не лише обсяг пам'яті цього пристрою, але і розмір пропускного каналу шини даних. У випадку з жорстким диском зверніть увагу на його розмір, а на швидкість обробки даних.
4
Виберіть обладнання, яке необхідно замінити. Керуйтеся при цьому власними потребами. Якщо ви хочете добитися швидкого запуску великої кількості додатків, відкиньте ідею покращувати відеокарту. Акцентуйте увагу на модулях пам'яті і процесорі.
5
Якщо вас турбує повільна обробка інформації, приступите до заміни жорсткого диска. Вивчіть характеристики системної плати, щоб з'ясувати типи пристроїв, з якими працює це устаткування.
6
При виборі центрального процесора зверніть увагу на тип сокета. Для заміни оперативної пам'яті важливо знати тип слотів, які використовуються у вашому комп'ютері.
7
Якщо ви вирішили замінити жорсткий диск, уточніть доступні інтерфейси для підключення вінчестерів. Найчастіше використовуються конектори SATA і IDE. Пам'ятайте про те, що установка нового устаткування може зажадати заміни блоку живлення.
8
Це обумовлено тим, що потужності наявного пристрою може не вистачити. При виборі блоку живлення зверніть увагу на його форм-фактор.