Як збільшити фото і зберегти зміни. збільшити фото онлайн і зберегти.

Зазвичай фотографії у файлах, одержуваних за допомогою цифрових камер або сканерів мають дуже великий розмір в пікселах. Зображення ж передаються через інтернет, включаючи і фотографії , попередньо зменшуються для економії трафіку, тому необхідність у збільшенні їх розмірів виникає досить часто.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор MS Paint!
Інструкція
1
Скористайтеся, наприклад, встановлюваним разом з операційною системою Windows простим графічним редактором Paint. Запустити його можна через головне меню - натисніть клавішу win, щоб його розкрити, потім перейдіть в розділ «Усі програми», відкрийте підрозділ «Стандартні» і виберіть пункт Paint. Можна обійтися і без меню - натисніть клавіші win і r, введіть текст mspaint і клацніть кнопку OK.
2
Завантажте в графічний редактор фотографію, яку потрібно збільшити. Відповідний діалог можна викликати натисканням «гарячих клавіш» ctrl + o. З його допомогою відшукайте в комп'ютері файл, що містить фотографію, і клацніть по кнопці «Відкрити».
3
Вкажіть, на скільки відсотків Paint повинен збільшити фотографію. Ця установка викликається клацанням по середній кнопці у вертикальній групі з трьох піктограм секції «Зображення» меню редактора. Ця ж команда продубльована гарячими клавішами ctrl + w. У віконці «Зміна розмірів і нахилу» верхня секція містить потрібні вам настройки масштабування - збільште до необхідного значення число в полі «По горизонталі» або «По вертикалі». За замовчуванням розміри тут вказані у відсотках, а зміна відбувається пропорційно, але при необхідності ви можете змінити обидві ці настройки - поставте позначку у написі «пікселі», а в чекбоксі «Зберігати пропорції» зніміть прапорець. Коли параметри збільшення будуть задані, натисніть кнопку OK і Paint змінить розміри фотографії відповідним чином.
4
Збережіть зроблені зміни. Якщо файл з вихідною фотографією вам більше не потрібен, то просто натисніть клавіші ctrl + s, і графічний редактор запише фото в його нових розмірах у той же файл. В іншому випадку клікніть синю кнопку в лівому верхньому кутку і в меню перейдіть в розділ «Зберегти як». Виберіть один з перерахованих там графічних форматів, і додаток відкриє стандартний для Windows діалог збереження. У ньому вам потрібно уточнити назву нового файлу і місце, куди він повинен бути записаний, а потім клікнути кнопку «Зберегти». На цьому операція збільшення і збереження фотографії буде завершена.
Навіть на саму найпростішу сучасну мильницю сьогодні можна зробити фотографію хорошої якості, яку без праці вийде роздрукувати великим форматом. Але іноді перед користувачем все ж постає необхідність збільшення фото, і в цьому йому на допомогу прийде незамінний друг і товариш Фотошоп.
Інструкція
1
Але для початку давайте розберемося, що ж саме ви розумієте під терміном «збільшити фото», тому що багато користувачів часто плутають два абсолютно різних поняття - «збільшити фото» і «збільшити план фото». Припустимо, у вас є фотографія, подібна вищенаведеної, вона відмінного розширення, яке вас цілком влаштовує, але ви хочете, щоб об'єкт зйомки виглядав крупніше, не губився десь у глибинах зображення. Те, що вам потрібно, і називатиметься «збільшенням плану фотографії». З проблемою легко дозволить впоратися функція Crop. Кроп ви можете виявити на панелі інструментів Фотошопа.
2
Натисніть на кнопку на панелі, наведіть курсор миші на фото, натисніть ліву клавішу і тягніть рамку до потрібно вам розміру. Рамку можна зробити як вариабельной, так і фіксованого, повернути її в бажану сторону. Натискання клавіші Enter завершить виконання операції. Ви збільшили план фотографії.
3
Але найчастіше під словами «збільшити фото» користувач розуміє збільшення розширення даної фотографії, і це буде вже більш складним варіантом. З великого маленьке створити легко, а от для досягнення зворотного результату доведеться докласти деяких зусиль, і втрати якості фото уникнути при цьому навряд чи удастся.В даний час найбільш використовуваними алгоритмами для збільшення фото в Фотошопі є наступні два способа.1. Покрокове збільшення фотографії. Якщо фото збільшити відразу на 100% воно сильно втратить у якості, а при збільшенні всього на 10% погіршення навряд чи буде помітним оку. Тому краще 10 разів по 10, ніж один раз, але відразу 100.2. Можна збільшити фотографію до розміру, в два рази перевищує бажаний, підвищити його різкість, розмити непотрібні елементи, додати насиченості, контрасту і зменшити до шуканого розміру, виставивши при цьому алгоритм стиснення Bicubic Sharper
4
Як варіант можна використовувати іншу спеціалізовану програму для збільшення, наприклад Photo Zoom Pro. Програма ця використовує складний алгоритм, в результаті якого можна домогтися збільшення фото, але і її можливості не безмежні. Збільшення можливо лише до певних меж, і фото, зняте стільниковим телефоном зі слабкою камерою, роздрукувати якісно на аркуші формату А4 буде вже важко, навіть після збільшення в спеціальній програмі або Фотошопі. Тому нехай початкова фотографія буде, чим більше, тим краще. Адже з маленького велике, як ви вже знаєте, зробити можна завжди. А ось зворотний шлях буде набагато важче.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5z6Itg9ZYIk