Як видалити електронний гаманець. Видалення аккаунта webmoney.

Платіжні системи в інтернеті дозволяють користувачам здійснювати різні фінансові операції, не виходячи з дому. Однак нерідко в ході їх використання можуть виникнути різні питання, наприклад, як видалити електронний гаманець .
Інструкція
1
В платіжній системі «Яндекс.Деньги» одному користувачеві присвоюється тільки один гаманець . Щоб його видалити, виконайте наступні дії. Відкрийте інтернет-браузер і перейдіть на сайт http://yandex.ru. Клікніть по посиланню «Ще», розташованої над рядком пошуку та виберіть зі списку «Деньги», або відразу перейдіть за адресою http://money.yandex.ru. У лівій частині сторінки ви побачите число засобів і номер рахунку.
2
У правій верхній частині сторінки клікніть по вашому імені в системі і виберіть пункт «Паспорт». Клікніть по «Видалити аккаунт». Зауважте, що, натискаючи на це посилання, ви повністю видаліть свій обліковий запис: разом з інтернет-гаманцем, електронною поштою та акаунтами в інших сервісах «Яндекса». Ви не зможете скористатися рештою коштами на рахунку «Яндекс.Денег», а також відновити листи в поштовій скриньці. Видалити тільки електронний гаманець неможливо.
3
В платіжній системі WebMoney користувач може самостійно створити необхідне число гаманців. До осені 2008 року будь-який гаманець можна було видалити за умови, що в ньому немає ніяких коштів. Однак у зв'язку з випадками шахрайства дана можливість була скасована. Видалити можна тільки той гаманець , який не має ніякої фінансової історії. Це відбувається автоматично, через рік після його створення.
4
Інший вихід з цієї ситуації - повне видалення аккаунта (WMID) в системі WebMoney. Самостійно зробити це можна. Для цього відправте лист в службу підтримки користувачів системи з проханням зупинити обслуговування вашого акаунта. У відповідному листі вас можуть попросити надати додаткову інформацію. Однак зверніть увагу, що обліковий запис в системі повністю не видаляється, а призупиняється, вся фінансова історія залишається на сервері WebMoney.