Як поліпшити роботу модему usb.

USB-модеми досить зручні у використанні завдяки своїй компактності та універсальності, а також можливості їх використання практично в будь-яких точках населених пунктів, проте в деяких містах рівень сигналу буває слабким, через що швидкість роботи модему помітно падає.
Вам знадобиться
  • - модем;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Перевірте віддаленість вашого комп'ютера від вишки обраного вами оператора, переглянути їх ви можете на його офіційному сайті. Якщо ви не можете змінити своє становище таким чином, щоб перебувати до неї ближче, ви не зможете поліпшити сигнал іншими способами, однак, ви можете збільшити швидкість завантаження, відключивши в комп'ютері деякі служби.
2
Перевірте, чи виконується на дані момент завантаження файлів на ваш комп'ютер за допомогою різних програм-даунлоадер, наприклад, через ?Torrent. Також перевірте, чи включено оновлення операційної системи. Для цього клацніть двічі по значку налаштування параметрів безпеки комп'ютера в області повідомлень і відключіть їх автоматичне завантаження, після чого швидкість, витрачається на скачування даних файлів, вивільниться для вчинення інших, більш важливих для вас на даний момент операцій на комп'ютері.
3
Зверніть увагу на завантаження оновлень для інших програм. Зазвичай при виконанні даної операції в області повідомлень з'являється відповідна піктограма, що відноситься до того чи іншого додатком. Виконайте також настроювання браузера так, щоб використовувати кеш браузера по максимуму, в даному випадку сторінки будуть завантажуватися швидше, відображаючи елементи часто відвідуваних вами сторінок з жорсткого диска.
4
Перевірте, чи не заважає вашому модему який-небудь сторонній предмет, що закриває його. Найкраще зробіть так. Щоб він знаходився на відкритому просторі і передачі даних не заважали ніякі сторонні предмети або проводу. Також нерідко виникають проблеми при одночасному використанні USB-модемів і бездротових мишей (або клавіатур). В даному випадку краще всього користуйтеся для їх підключення віддаленими один від одного портами, якщо така можливість існує у вашому комп'ютері.
Корисна порада
Не займайтеся «розгоном» модемів і USB-портів, ви можете зіпсувати пристрою.