Як зробити креслення сходів. Креслення сходи на другий поверх.

В двох'ярусної квартирі або приватному будинку необхідна сходи, що зв'язує всі поверхи в єдиний простір. Щоб не займати багато місця, можна обладнати кручені сходи з дерева, встановивши її на металевих опорних конструкціях. Гвинтові сходів через їх малої ширини встановлюються як в кутку або поруч зі стіною, так і в що залишається вільному просторі між стінами.
Інструкція
1
Перед тим як приступати до створення сходового маршу і закуповувати всі необхідні матеріали, замовляти металеві опори, виконайте креслення сходів з урахуванням вашого приміщення, де вона буде встановлена. Розрахуйте діаметр стрижня для центральної опорної стійки з урахуванням ширини майбутніх ступенів - він становить близько 20-25 міліметрів. Для цього виміряйте висоту приміщення першого поверху, відстань до підлоги другого поверху, а також товщину перекриття між поверхами. Перед тим як зробити креслення сходів , складіть план першого поверху приміщення з урахуванням його точних розмірів, виділяючи місце, де згодом буде розміщена сходи.
2
Позначте на плані напрям руху вгору і місце, де буде вхід на вашу сходи, а на креслення е - майбутні щаблі з масштабом їх ширини і висоти. При цьому ширина проступи нової сходів повинна бути приблизно 300 міліметрів, щоб при підйомі вгору не створювати навантаження на стопу людини. Проектуйте на креслення е підсходинка і забіжні щаблі з урахуванням того, що при нависання однієї дерев'яної щаблі над іншою для безпечного підйому по сходах або спуску вниз не повинно бути менше 10 міліметрів.
3
На окремому допоміжному креслення е відображуйте кути підйому у вигляді кругової діаграми; оптимальним кутом підйому вважається показник в 23-37 °. Бажаючи виконати креслення сходів для її установки в невеликий простір, створіть більший кут нахилу, тоді й сама сходи займе набагато менше місця. Якщо ви вирішили встановити сходи в просторому приміщенні, вибирайте мінімальний кут підйому, але такий сходовий марш займе чимало місця. Кут в 40-45 ° небажаний в силу небезпечність підйому і особливо спуску, тому обирайте такий тип сходів лише при її встановленні в дуже обмеженому за площею просторі.
4
Наносите на креслення самі щаблі, розраховуючи їх необхідну кількість, розділивши висоту вашого приміщення на вже розраховану висоту подступенка. Приміром, якщо ви вирішили розташовувати сходинки в 150 міліметрах один від одного і висота до другого поверсі складає 3 метри, то у вас повинно вийти 20 сходинок. Але на креслення е сходів в даному випадку відзначайте лише 19 сходинок, так як в якості первісної щаблі можна розглядати підлогу першого поверху вашого приміщення. При нанесенні на креслення схематичних ступенів використовуйте вибраний вами кут підйому.