Як розкрутити службу таксі. Як проссчітать рентабельність пасажирських перевезень.

Комфортабельні салони автомобілів, цілодобове обслуговування, телефонні номери, які легко запам'ятовуються, послуга попереднього замовлення, а також авто різних класів - все це складові успішного агентства з пасажирських перевезень.
Інструкція
1
Організувавши службу таксі, слід подумати, як залучити клієнтів. У перелік послуг вашої служби включите оповіщення пасажирів по телефону про те, що таксі прибуло. Можливо, клієнти оцінять шанобливе ставлення і згодом стануть постійними.
2
Не забувайте про комфорт пасажирів. Забезпечте в салонах автомобілів чистоту і необхідні зручності: справно працююче опалення взимку, освіжаюче кондиціювання повітря влітку.
3
Зверніться в рекламні агентства. Вони зможуть професійно і в найкоротші терміни забезпечити вашу службу необхідними послугами. Скористайтеся рекламою, розміщеної над центральними вулицями міста - на так званих «розтяжках» і «бігбордах». Реклама по телебаченню і в газетах, на листівках і в розклеєних на під'їздах оголошеннях також принесе відчутну користь.
4
Проведіть масштабну рекламну акцію з лотерейними квитками і невеликими призами. Зверніть увагу громадськості на те, що учасниками акції можуть стати лише пасажири, які хоча б раз скористалися послугами вашої служби. Це приверне увагу до агентству.
5
Домовтеся з співробітниками ресторанів і клубів про те, щоб на прохання відвідувачів вони викликали саме вашу службу за певний відсоток від кожного виклику.
Зверніть увагу
Обов'язково контролюйте рівень спілкування персоналу з клієнтами. Хамське і грубе ставлення диспетчерів і водіїв до пасажирів призведе до втрат великого відсотка потенційних і постійних клієнтів.
Корисна порада
Заохочуйте постійних замовників. Можливо, зробите безкоштовної кожну десяту поїздку або створите вигідну для обох сторін систему знижок.