Як підібрати розмір куртки. чи повинна застібатися коротка джінсовку.

Щоб підібрати розмір куртки і довго радіти вдалому придбанню, потрібно обов'язково знати свої основні обсяги. Володіючи цією інформацією, ви зможете без особливих зусиль вибрати собі верхній одяг.
Вам знадобиться
  • - вимірювальна стрічка;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Орієнтуйтеся на російський розмір , щоб куртка сиділа на вас добре. В його основі лежить величина половини обхвату грудей. Необхідно також знати своє зростання, обсяги талії і стегон.
2
Якщо ваші мірки не перебувають в межах одного параметра, то при виборі куртки не купуйте більший розмір , т.к. верхній одяг, як правило, шиється з достатніми припусками на свободу рухів.
3
Обов'язково враховуйте, що американські розмір и вільніші, ніж європейські та російські. Наприклад, американський розмір джинсового куртки «М» порівняємо з російськими 48- 52. Тому, купуючи американську куртку, округляйте розмір в меншу сторону.
4
Скористайтеся класифікатором, купуючи імпортну річ. Майже у всіх магазинах є таблиці, де російський розмір можна без праці перевести в мірки європейських, американських і азіатських компаній-виробників. Скористатися класифікатором і заздалегідь подивитися, на якій розмір вам орієнтуватися при покупці, наприклад, німецької куртки, можна і в інтернеті, відвідавши відповідний сайт.
5
Намагайтеся вибирати куртку по росту. Її рукави повинні бути в міру довгими і закривати кисть приблизно на 3-5 см. При зведенні рук перед собою ви повинні відчувати себе комфортно, особливо в області плечей і лопаток.
6
Враховуйте обсяг талії, якщо вибираєте коротку куртку. Орієнтуйтеся на обхват стегон, якщо у вашій куртки вузький фасон.
7
Якщо ви вирішили придбати куртку компанії, у якої є сайт в інтернеті, або скористатися послугами інтернет-магазину, то подивіться, яку корисну інформацію вони пропонують прочитати своїм покупцям. Вона може стосуватися розмір ов, їх визначення і оптимального підбору купованих речей. Слідуйте запропонованим радам для того, щоб ваша покупка була вдалою.