Як почати продавати.

Ця стаття для тих, хто вже навчився писати досить унікальні статті небудь робити якісний рерайт. Якщо ж ви ні того, ні іншого ще не вмієте і вчитися цьому не збираєтеся, все одно почитайте інформацію, викладену нижче. Бути може, вам теж захочеться влитися в ряди копірайтерів. Набравшись достатньо досвіду в написанні статей, ви зіткнетеся з однією важливою проблемою - де, куди і кому продавати свої статті, щоб отримувати прибуток.
Інструкція
1
Отже, є кілька варіантів для продажу своїх статей. Ви можете спробувати зробити це на одній з бірж статей в інтернеті. Це непоганий варіант для рекламування своїх статей в глобальній мережі на спеціалізованих сайтах-сервісах. На цих сайтах ви зможете розміщувати на продаж будь-які свої статті. Весь процес купівлі-продажу статей здійснюється автоматично. Як правило, користувальницький інтерфейс бірж статей дозволяє отримувати гарантовану оплату і в цілому комфортно працювати як копірайтерам, так і вебмайстрам, які купують статті.
2
Також ви можете рекламувати свої послуги з написання статей на різних тематичних сервісах. Такі форуми, як правило, дуже відвідувані. На них можна продати свої статті, створивши тему з пропозицією своїх послуг, щоб до вас могли звертатися всі бажаючі зі своїми замовленнями.
3
Пошук власників сайтів. Ви можете самостійно шукати в інтернеті сайти або блоги, зв'язуватися з їх власниками і пропонувати їм свої послуги з продажу та написанню статей. Коли ви користуєтеся цим способом, нерідко видається можливість поторгуватися і продати свої статті дорожче, ніж зазвичай.
4
Існують в інтернеті також статейні ресурси, які легко можна знайти. Для цього в рядку пошуку введіть фрази типу: каталог новин, каталог статей, нові статті, купимо статті, продати статті і так далі.
5
Безпосередній контакт із замовником. Тут передбачається виманювання реальних замовників, які купують ваші статті на біржах статей, про які говорилося вище. Далі ви працюєте вже з замовниками безпосередньо на більш вигідних умовах.
6
Робота копірайтером і рерайтером не так складна, як здається по початку. Така робота добре розвиває і тренує мізки. Адже в процесі роботи ви шукаєте інформацію на різні теми, а поки ви пишете статтю, частину інформації відкладається в голові.
7
Щоб успішно рости над собою як копірайтера (рерайтера) слід працювати приблизно так: спочатку ви будете писати статті на різні теми штук по 3-5 в день. Ці статті ви станете викладати на біржах статей на продаж. Паралельно ви налагодите рекламу своїх послуг на тематичних форумах.
8
Також буде незайвим і пошук замовників на інших сайтах. Коли піде продаж ваших статей на біржах і підуть замовлення від клієнтів, пробуйте зв'язуватися з замовниками безпосередньо і по взаємній домовленості продавати їм статті дорожче звичайного. З часом ви будете писати більш якісні статті і зможете продавати їх ще дорожче, заробляючи на цьому хороші гроші.