Як виїхати працювати до Канади.

У наш час багато хто замислюється про те, щоб влаштуватися на роботу за кордоном. Найпопулярнішими країнами для бажаючих зробити кар'єру за кордоном є держави Західної Європи, США, Австралія та Канада.
Інструкція
1
Оцініть свої знання та вміння. Постарайтеся зрозуміти, чи буде ваша професія або спеціальність затребувана на канадському ринку праці. Хороші шанси влаштуватися на престижну посаду є у програмістів та інших працівників комп'ютерної та інформаційно-технологічної сфери. Також затребувані інженерно-технічні та будівельні професії, а ось володарям дипломів з вищою економічною освітою доведеться пройти додаткове навчання (тривалістю 6-8 місяців) в одному з канадських коледжів. Після отримання канадського диплома економіст може влаштуватися на роботу бухгалтером або працівником фінансового відділу.
2
Вивчіть англійську мову. Взагалі-то в Канаді державними є дві мови: англійська та французька, але англійський переважає територіально, за кількістю носіїв і частіше використовується в діловому спілкуванні. Неможливо отримати гідну роботу без доброго знання мови. Визначити свій рівень володіння англійською ви можете, скориставшись Інтернетом. Існує безліч сайтів, на яких безкоштовно або за гроші можна пройти тест, результат якого ви зможете докласти до свого резюме.
3
Займіться цілеспрямованим пошуком робочого місця в Канаді. Вивчіть інформацію, представлену на сайтах канадських Employment Agency - агентств з працевлаштування. Постарайтеся зареєструватися на більшості подібних сайтів і розмістіть там своє резюме - вам запропонують заповнити анкету за формою агентства. Складіть резюме англійською мовою та надішліть його електронною поштою в компанії та установи, де б вам хотілося працювати. Спілкуйтеся на форумах і в соціальних мережах з російськомовними канадцями. Розпитайте їх про особливості працевлаштування в тому чи іншому регіоні країни. Слідкуйте за пропозиціями компаній з працевлаштування - багато фірм шукають талановитих співробітників по всьому світу.
4
Запасіться рекомендаціями перед від'їздом до Канаду . Попросіть ваших колишніх наймачів дати вам рекомендації англійською мовою. Якщо це неможливо, переведіть відповідний документ на англійську мову і завірте його нотаріально.
Сьогодні досить популярна практика зміни постійного місця проживання і спроби побудувати нове життя за кордоном. Однак щоб відчути себе більш впевнено, необхідно заздалегідь продумати не тільки те, де ви будете жити, але і як знайти роботу .
Інструкція
1
Приготуйтеся до того, що потрапити в Канаду не так просто. Вам належить пройти суворий відбір, щоб довести, що ви можете жити на території цієї країни. Ви повинні пройти певний опитування, за який вам нарахують або інша кількість балів, залежно від стажу роботи, рівня освіти, знання мови, можливості адаптації, вікового статусу, а також ряду інших параметрів. Попередньо підрахувати ви можете і самостійно, так як шкала нарахування очок доступна кожній людині. Зверніть увагу на ті пункти, на бали в яких ви можете вплинути: наприклад, ви отримаєте більше, якщо займетеся вдосконаленням англійської мови.
2
Скористайтеся одним із способів пошуку роботи в Канаді. Існує кілька можливостей. Перша - послуги Employment Agency, що представляє собою мережу агенств з працевлаштування. Вони орієнтовані на різні спеціальності і функціонують за принципом знайомих вам бірж праці. Друга - пошук роботи через телефонний довідник, в якому є спеціальний розділ для охочих знайти роботу . Третя - стандартна розсилка резюме. Охопіть велика кількість компаній, і вас гарантовано запросять на співбесіду.
3
Зверніть увагу на списки професій, які в Канаді особливо затребувані - програмісти та перекладачі. Якщо хочете гарантувати собі певну фінансову стабільність під час пошуку роботи, що відповідає вашому покликанню, пройдіть спеціальні курси, які дозволять вам отримати хороші навички володіння комп'ютерним або іноземною мовою (бажано, що підтверджують це міжнародним сертифікатом), і тоді ви легко знайдете роботу на час своїх пошуків. Сертифікати та рекомендаційні листи в будь-якому випадку стануть хорошою підмогою, які підвищать вашу привабливість в очах роботодавця.
4
Слідкуйте за різними грантами та пропозиціями іноземних компаній. Скористайтеся можливістю виїхати на роботу в Канаду за контрактом - багато фірм зацікавлені в залученні талановитих співробітників, яких вони шукають по всьому світу. Однак витримати конкурс можуть дійсно тільки найдостойніші.