Як намалювати лавочку.

Навіть самий звичний оку предмет може стати твором мистецтва. Придивіться до лавочкам в парку, повз які ви щодня проходите. Витончені ковані екземпляри гідні того, щоб бути відображеними на малюнку.
Інструкція
1
Визначте пропорції предмета і схематично позначте їх на малюнку. Спочатку контуром намітьте розташування лавки на просторі листа. Жодна частина предмета не повинна стикатися з межами аркуша.
2
Для чіткого визначення розмірів лавки одну її частину прийміть за одиницю виміру - наприклад, висоту ніжки на передньому плані. Зліва від неї намалюйте другу ніжку такої ж довжини. Вона повинна бути розташована вище передньої. Намалюйте горизонтальну лінію, паралельну нижній межі аркуша. Від неї відміряйте кут величиною 25 градусів. На цій лінії і розташовуватимуться ніжки лавки. Відстань між ними дорівнює 2/3 від висоти ніжки. Всі чотири опори розташовані паралельно один одному.
3
У продовження ніжки на передньому плані відміряйте висоту спинки. Відкладіть на вертикальній лінії одну обрану одиницю виміру, а потім ще чверть. Спинка лавки відхилена від вертикальної осі приблизно на три градуси вліво.
4
Від передньої ніжки відкладіть вправо півтори одиниці, потім підніміться вгору на половину одиниці. Тут буде ліва передня ніжка, її висота становить 4/5 від висоти правої ніжки. Відстань від передньої лівої опори до задньої на 1/5 менше аналогічного відстані з правого боку предмета.
5
Висота спинки на задньому плані трохи менше одиниці виміру. Позначте на спинці справа і зліва місця приєднання ручок. Від рівня сидіння до них - 2/5 висоти спинки. Горизонтальна лінія, на якій розташовані ручки, і бічна сторона сидіння паралельні один одному і відхилені від горизонтальної осі приблизно на 25 градусів.
6
Більш точно прорисуйте плавні вигнуті форми пластин, з яких зроблена лава. Відстань між ними і їх ширина візуально зменшуються в міру руху від переднього до заднього плану.
7
Зітріть допоміжні лінії і розфарбуйте лавку. Заштрихуйте її олівцем або затонуйте аквареллю, залишаючи більш світлими освітлені ділянки.