Як додати секцію до батареї. додати секцію радіаторів.

Температура в квартирі залежить не тільки від подачі гарячої води в стояки, але і від радіаторів. Якщо батареї у вашій квартирі при централізованому опаленні гарячі, а в приміщенні холодно, потрібно додати до радіатора одну або кілька додаткових секцій з урахуванням площі кімнати.
Інструкція
1
У разі коли в квартирі залишається холодно навіть при подачі в стояки води достатньої температури, у вас залишається лише один вихід - додати секцію до батареї; при необхідності використовуйте кілька додаткових секцій. Спочатку візьміть радіаторний ключ і зніміть встановлений радіатор цілком, щоб перевірити, чи не забита батарея, так як нерідко в кімнаті стає холодно саме через це. Знімайте батарею, акуратно розкручуючи футорка радіаторним ключем, потім віднесіть радіатор у ванну і подайте туди струмінь води так, щоб надходить вода виходила з протилежного кінця радіатора.
2
Якщо яка з радіатора вода залишається досить чистою, потрібно додати секцію до батареї, так як причина холоду в вашому приміщенні криється в недостатній тепловіддачі від радіатора. Пред тим як додати секцію до батареї, відвідайте спеціалізований магазин сантехніки та приладів, вибираючи секції такого ж типу, як і ваш радіатор - біметалеві, чавунні або алюмінієві. Незалежно від типу радіатора і метала, з якого він виготовлений, додати секцію до можна за допомогою однієї і тієї ж послідовності дій.
3
Розкрутите футорка на тій частині радіатора, до якої потрібно додати додаткову секцію радіаторним ключем, підготуйте нову секцію і надіньте на місце стику секцій сполучну гайку - ніпель. З кожною з сторін ниппеля різьба різна, тому розташовуйте праву частину сполучної гайки по відношенню до додаткової секції, а ліву сторону ниппеля направте в сторону старого, давно встановленого радіатора. Коли потрібно додати секцію до радіатора, на ніпель насаджують з двох сторін спеціальні міжсекційні прокладки - гелеву, гумову або паранітові, щоб батарея згодом не протікала.
4
наживляти на ніпель прокладку злегка, з одного боку сполучної гайки, потім - з іншого, дуже акуратно притримуючи її пальцями. Стягуйте її обережно вгору, потім вниз, щоб при установці нової секції до старого радіатора прокладка «сиділа» без перекосів. Затягуйте різьбу на ніпель радіаторним ключем повільно і рівномірно, щоб не пошкодити металеву нарізку, поки ніпель не "сяде» на місце, а батарея не буде повністю зібрана. Повісьте вже зібраний радіатор на кроншейн і приєднуйте її до труби, намотуючи на різьблення труби паклю і прикручуючи батарею до різьби труби звичайним гайковим ключем потрібного діаметра.