Як відправити посилку до Франції. вартість посилки 3 кг до Франції.

Ви плануєте відправити посилку під Францію? Це найпростіше зробити через Пошту Росії. Можливо, ваше відправлення буде довго добиратися до адресата, зате такий спосіб відправлення обійдеться порівняно недорого.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - гроші на оплату поштових і митних зборів;
  • - матеріали для упаковки.
Інструкція
1
Перед тим, як вирушати на пошту, уточніть, чи всі предмети, підготовлені вами до відправки, підлягають пересиланні. Крім іншого, під Францію заборонено відправляти будь-який алкоголь та тютюнові вироби, швидкопсувні продукти, рослини, культурні цінності, вироби з дорогоцінними каменями. Повний перелік недозволених вкладень можна подивитися на офіційному сайті Пошти Росії.
2
Поштові відправлення за кордон приймають далеко не всі поштові відділення. У багатьох населених пунктах посилку під Францію можна відправити тільки з головпоштамту. Зателефонуйте в найближче поштове відділення і з'ясуйте, чи приймуть там вашу посилку .
3
Якщо ви пересилаєте крихкі предмети, упакуйте їх самостійно, проте так, щоб працівники пошти могли без проблем розглянути вміст посилки. Захопіть з собою бульбашкову плівку, м'який папір або целофанові пакети для заповнення пустот.
4
Прийшовши на пошту, виберіть тип відправлення. Невелика кількість дрібних предметів вагою до 2 кілограмів найвигідніше відправляти дрібним пакетом. Документи та папери пересилайте бандероллю. Більш важкі відправлення оформляйте як просту або цінну посилку . Максимальна вага посилки - 20 кілограмів. Приблизну вартість відправлення можна порахувати самостійно, скориставшись автоматичним тарифікатором http://www.russianpost.ru/rp/servise/ru/home/postuslug/autotarif. Врахуйте, що крім плати за вагу, з вас візьмуть митний збір, сума якого залежить від виду відправлення.
5
Придбайте поштову тару, що відповідає вашій посилці. Упакуйте посилку , що не запечатуючи ящик. Пред'явіть паспорт і заповніть видану працівником пошти митну декларацію та опис. Будьте уважні, вписуючи предмети. У разі сумнівів проконсультуйтеся у співробітників відділення - частина інформації (наприклад, вага предметів) буде вказувати саме він. Не поспішайте - краще втратити кілька зайвих хвилин, ніж потім переписувати весь бланк.
6
Правильно перепишіть адресу. Перевірити вірність його написання поштовий працівник навряд чи зможе, і в разі помилки посилка не дійде до адресата. У Франції в першому рядку вказується ім'я одержувача, потім пишеться номер будинку, вулиця, місто і країна. Якщо ваш адресат знімає житло, після його імені вкажіть прізвище домовласника.
7
Сплатіть поштові збори. Вам видадуть квитанцію з обов'язковим зазначенням трекінг-номера, за яким ви зможете відслідковувати шлях посилки.