Як навчитися малювати монстрів. Як навчиться малювати героїв зі школи монстрів.

На картинах і аматорських малюнках не завжди зображені кращі прояви життя. Її проблемні, непривабливі сторони, а також потаємні куточки розуму, підсвідомості й душі художника теж вимагають до себе уваги. Для вираження таких образів можна придумати і намалювати монстрів .
Інструкція
1
Визначте, який характер вашого героя. Адже монстр може бути агресивним, сумним або навіть веселим. Запишіть його основні якості.
2
Підберіть підходящу зовнішність для найкращого висловлення придуманого характеру. Намагайтеся відійти від шаблонних, всім звичних образів. Створіть нового персонажа, використовуючи симбіоз різних істот. Можна об'єднати окремі частини тіла людини, тварин, комах, мікроорганізмів і навіть неживих предметів. При цьому кожна з частин повинна служити для демонстрації вигаданого вами характеру монстра.
3
Відправною точкою для роботи вашої уяви можуть послужити крилаті вирази, гра слів, метафори. Зобразіть їх дослівно - і в результаті на світ можуть з'явитися небачені чудовиська.
4
Пошукайте натхнення в навколишньому середовищі. Придивіться до абстрактного узору на шпалерах, до форми калюж, хмар, крон дерев і до контурів гір. Намалюйте ці силуети і одухотворити їх.
5
Довірте обов'язок створення образу монстра нагоди. Поставте на лист кілька плям. Нанесіть фарбу на скло або гладкий картон, а потім притисніть його до паперу. Домалює до отриманих плямам кінцівки або очі, щоб перетворити їх на монстрів .
6
Можливо, нічого придумувати і не доведеться. Просто спотворите пропорції частин тіла живої істоти відповідно до його жахливої сутністю.
7
Після того як образ буде винайдений, підберіть матеріал і техніку для його малювання. Враховуйте поєднання характеру матеріалу і героя. Розмиті акварельні мазки на сирої папері підійдуть для більш легких, ефемерних істот. Суцільні заливки тушшю - для щільних, з яскраво вираженою харизмою і чіткою формою монстрів і т.д.
8
Визначте найбільш вигідну композицію малюнка. Якщо монстроообразность героя полягає в його зовнішності, зробіть традиційний його портрет - розмістіть в центрі листа або сместите трохи в сторону, залишаючи на передньому плані. Для монстрів , що виявляють характер у дії, підберіть характерну позу і додайте в простір аркуша необхідні предмети або другорядних персонажів.
9
Враховуючи все підібрані параметри, намалюйте монстра. Після опрацювання його зображення зафарбуйте фон малюнка. При цьому задній план не повинен відволікати увагу на себе або зливатися з монстром (якщо це не є вашою початкової задумкою).