Як зшити спідницю з підкладів. подклад під спідницю.

Підклад, підшиваються під спідницю , виконує відразу кілька завдань. Така спідниця не буде просвічувати, якщо вона зшита з дуже тонкої тканини. Вона не буде м'ятися, якщо ви змушені довго сидіти. Спідниця буде ідеально облягати або ниспадать, навіть якщо ви надягнете її з колготками. Особливо яскраво ці переваги помітні в спідниці-олівець.
Інструкція
1
Зробіть викрійку стандартної двошовної спідниці. Її довжина залежить від ваших уподобань і фігури. Щоб спідниця-олівець ідеально сиділа, це креслення потрібно трохи змінити.
2
Скоротіть ширину подолу спідниці. Від лінії бічного шва по лінії низу відкладіть 2 см, щоб звузити спідницю . Знайдіть на кресленні перетин лінії стегон і бічного шва. Відступите від цієї точки вниз на 8 см. Від цієї ділянки проведіть вниз відрізок до точки, отриманої на лінії низу.
3
Щоб вузька спідниця дозволяла вам вільно рухатися, зробіть один або два розрізи. Якщо ви хочете виконати роботу якнайшвидше, залиште розрізи праворуч і ліворуч на лініях шва. Відзначте на викрійці їх висоту і при шитті просто підігніть і обробіть краю тканини.
4
Замість розрізів можна зробити шліцу на задньому полотнище спідниці. Для цього цю частину необхідно викроювати не з цільного відрізка тканини, а з двох половинок. Відміряйте від лінії низу висоту до колін і поставте на серединному шві точку. Ліву половину полотнища потрібно буде підігнути і підшити, а з правого боку викроїти прямокутну деталь (ширина 8 см) і скласти навпіл, утворюючи шліцу шириною 4 см.
5
Перенесіть викрійку на тканину (додавши припуски на шви 2-4 см). Продублюйте її на тканині для підкладали - вибирайте ковзний матеріал, який підійде за кольором і не буде електризуватися. Ця деталь повинна бути коротше спідниці - доходити до початку шліци або вирізів.
6
Спочатку обробіть подклад. Підігніть і підшийте поділ, обробіть виточки, бокові шви. Іноді для спрощення роботи на покладаючи замість виточок роблять складки. Однак така модель буде виглядати менш акуратно.
7
Змітайте деталі спідниці. Обробіть виточки, бокові шви, поділ. З'єднайте подклад зі спідницею на лінії пояса, потім пришийте сам пояс. Приміряйте спідницю . Якщо вона сидить по фігурі, прокладете всі шви на машинці, починаючи з пояса і рухаючись вниз.