Як намалювати будиночок, не відриваючи руки.

Малювання різних предметів без відриву олівця від паперу - старовинне корисне розвага. Воно розвиває неординарне мислення, тому дітям необхідно періодично давати такі завдання. Важливо не тільки не відірвати олівець від паперу, але й не проводити двічі одну й ту ж лінію.
Вам знадобиться
  • - Олівець або фломастер.
Інструкція
1
Звичайно початківець художник зображує предмет по частинах, однак малювання без відриву руки вимагає іншого підходу. Потрібно сприйняти образ предмета в цілому. Подивіться, з яких частин складається будиночок і чи можна їх об'єднати в малюнку. У будиночок а є стіни і дах. Визначте місце, де вони з'єднуються. Лист розташуйте так, як зручно.
2
Поставте олівець в один з верхніх кутів. Малювати будиночок можна в різних напрямках, але важливо почати там, де стіни з'єднуються з дахом. Наприклад, нехай це буде правий верхній кут.
3
Проведіть лінію стіни вертикально вниз. Не відриваючи олівця від паперу, накресліть горизонтальну лінію справа наліво. Потім намалюйте ще одну вертикальну лінію. Ведіть її знизу вгору. Кінець повинен виявитися строго навпроти точки, від якої починали малюнок. Замкніть фасад будиночок а, намалювавши другу горизонтальну лінію. На цей раз креслите її зліва направо до початкової точки.
4
Намалюйте дах - найпростіша має форму трикутника. На око визначите її висоту і знайдіть середину. Ведіть олівець вправо і вгору до цієї точки, а потім - вліво і вниз до перетину верхньої горизонтальної та лівої вертикальної ліній.
5
Малювати можна в різних напрямках: ведіть олівець з тієї ж самої правої верхньої точки фасаду не вниз, а горизонтально вліво. Потім намалюйте ліву бічну лінію строго вниз, нижню горизонталь зліва направо і вертикальну лінію знизу вгору. Трикутник даху намалюйте точно так само, як і в попередньому способі.
6
Дах зробіть у вигляді трапеції. Намалювавши квадрат, подумки намітьте висоту і скоси. Ведіть лінію до точки скоса (наприклад, вправо вверх), потім намалюйте пряму частину і другу лінію скоса.
7
Таким же способом намалюйте і конверт. Він складається з трикутника і квадрата, тільки у квадрата є ще діагоналі. В цьому випадку почніть малювати з нижньої основи. Намалюйте його, наприклад, справа наліво. Проведіть діагональ, вертикальну лінію зверху вниз, потім другу діагональ, верхню горизонтальну лінію, трикутник даху. Закінчите конверт вертикальною лінією, проведеної зверху вниз.
8
Чи не малюйте взагалі лінію з'єднання даху і фасаду, а зобразите силует будиночок а. В цьому випадку починайте з будь-якої точки - наприклад, з коника даху. Ведіть лінію вправо вниз, потім на невелику відстань горизонтально вліво. Намалюйте зверху вниз вертикальну лінію. Продовжуйте малювати контур так, щоб замкнути його в початковій точці. Таким чином можна намалювати і будиночок з трубою, з забором, і навіть силуети дерев поруч. Це корисний спосіб для створення заготовок до аплікаціям з тканини або паперу.