Як відключити спалах Nokia.

Спалах - це додаткове джерело світла, який вбудований практично в будь-який телефон, який має функцію зйомки. Використовується вона при недостатньому освітленні. Володарі стільникових телефонів Nokia мають можливість як включати, так і вимикати опцію «Спалах».
Вам знадобиться
  • - телефон Nokia.
Інструкція
1
Зайдіть в меню стільникового телефону Nokia. Це робиться за допомогою натискання клавіші, яка знаходиться під написом «Меню». Після цього знайдіть папку, яка називається «Додатки» і відкрийте її. У списку, виберіть пункт «Камера».
2
Перед вами відкриється вікно, яке показує вам все те, що знаходиться перед об'єктивом, тобто ви потрапите в сам режим зйомки. У лівому нижньому куті ви побачите напис «Функція», натисніть на клавішу, що знаходиться під нею.
3
У списку, виберіть пункт «Параметри» або «Настройки». Далі знайдіть вкладку «Спалах» і клікніть на неї. Потім натисніть «Відключити». Якщо ви хочете, щоб пристрій сам визначало: чи варто використовувати спалах або ж ні - виберіть в налаштуваннях параметр «Автоматично».
4
Також ви можете вибрати найбільш легкий шлях. Для цього натисніть софт-клавішу, яка відкриває режим зйомки, зазвичай вона знаходиться праворуч на телефоні.
5
Якщо ви маєте сенсорний телефон Nokia, то тут все набагато простіше. Зайдіть в меню телефону, також виберіть вкладку «Програми», а потім - «Камера». Або ж натисніть софт-клавішу, розташовану на боці мобільного телефону.
6
У відкритому режимі зйомки, зверніть увагу на нижню панель на дисплеї. Там ви побачите букву «А» із зображенням блискавки, клікніть на неї. Перед вами миттєво відкриється меню спалаху, яке матиме чотири параметри: «Автоматично», «Без червоних очей», «Включити» і «Відключити». Всі вони мають зображення, вам потрібно відключити спалах , тому клікніть на останній параметр, який зображається у вигляді перекресленою блискавки.
Корисна порада
Пам'ятайте, що спалах необхідна в тому випадку, якщо ви фотографуєте в темному малоосвітлених приміщенні, якщо ж зйомка відбувається на вулиці - відключіть її, щоб не було засвічених знімків.