Як відрізнити оригінальні парфуми від підробки.

Жінка - це дивовижне і прекрасне створіння, від неї повинен виходити чарівний аромат парфумів і залишатися шлейф цього неповторного запаху. А для того щоб парфум тримався довго, він повинен бути перш за все якісним. Так як же відрізнити оригінальні духи від підробки?
Інструкція
1
Першим ділом зверніть увагу на целофанову упаковку парфумів або туалетної води. Оригінальна продукція припускає акуратний зварений шов і невеликий нахлест, який не перевищує 5 мм. А на підробці відразу помітний недбалий шов, целофан, який «ходить» вільно. Далі вивчіть поліграфічну напис. Дрібна, з явними напливами поліграфія свідчить про дублікаті, адже на оригіналі написи завжди чіткі й акуратні.
2
Далі перевірте написання назви духів або туалетної води і дані про виробника. Як правило, багато виробників підробок часто міняють місцями літери або ж додають зовсім нові, які дуже складно помітити, але якщо придивитися, то виявите їх відразу. Це можна навіть назвати тестом на уважність. Але не забувайте про головне, в оригіналу завжди зазначаються найменування товару, склад продукту, дата виготовлення, термін придатності і країна-виробник.
3
Звірте коди. Один знаходиться внизу на упаковці і складається з букв і цифр, а другий - на самому флаконі духів або туалетної води. Після перевірки вони повинні збігатися, якщо цього не відбулося, то перед вами однозначно підробка.
4
Також зверніть увагу на скло флакона і прозорість самої рідини. Якщо на склі є нерівності, пляшечки і опливи, то ви зіткнулися з самої справжньої підробкою. Що ж стосується рідини, то її колір повинен варіюватися від палевого до темно-жовтого, але іноді виробник за допомогою барвників досягає зеленуватих, рожевих або бузкових відтінків. Також пам'ятайте, що рідина в жодному разі не повинна бути каламутній або з осадом.
5
І найголовніше, необхідно провести перевірку стійкості духів або туалетної води. Для цього нанесіть на зап'ясті трохи вподобаного аромату і походіть хвилин 30. Якщо після такого тесту помітний запах спирту або немає взагалі ніякого запаху, то перед вами 100% підробка, оскільки оригінал тримається досить довго. І пам'ятайте, що оригінальний парфум пахне спочатку одним аромат, а вже через півгодини він буде пахнути зовсім інакше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8y9gjLy2nQA
Зверніть увагу
Звертайте увагу на ціну. Якщо вона виглядає дуже «привабливою», то швидше за все, перед вами підробка.
Коли джинси тільки з'явилися, ніхто навіть не думав відрізняти їх від підробки, оскільки останніх просто не існувало. Але сьогодні все навпаки, ринок буквально переповнений виробами, пошитими в кустарних майстернях. Насправді достатньо володіти деякими знаннями і можна придбати собі даний джинсових виробів.
Інструкція
1
Справжні джинси ніколи не будуть легкими. При пошитті на дорослу людину використовується близько трьох метрів матеріалу. Зважте джинси в руці, їх вага повинна бути близько 1 кг.
2
Подивіться на «собачку» на блискавки. Ви повинні побачити на ній напис YKK. YKK Group. Ця фірма є найбільшою компанією, з якою співпрацюють практично всі популярні «джинсові» бренди.
3
Обов'язково перевірте, чи правильно прикріплені заклепки - вони повинні проходити крізь тканину і виднітися з вивороту виробу. Заклепки ставляться для міцності джинсів, а не тільки заради краси.
4
Пильно розгляньте блискавки. У справжніх джинсах блискавка ніколи сама не расстегнется, навіть якщо ви застебнули її не до кінця.
5
Зверніть увагу на внутрішні шви джинсів. Якщо нитки всередині виробу витягуються або рвуться, а також шви мають нерівний або погано прострочений вид - це однозначно підробка. Відомі компанії з виготовлення якісних джинсів ніколи не дозволять собі такої «роботи». У них немає звисаючих кінців ниток або розірваних швів. Зазвичай брендові компанії використовують подвійний шов при прострочки. У більшості випадків нитка має жовтий колір, іноді вона може бути червона.
6
Якщо ви зупинилися на покупці джинсів, виготовлених з додаванням еластану, обов'язково приміряйте їх і подивіться, з якого матеріалу зроблені кишені вироби. При пошитті справжніх джинсів кишені виконують з тієї ж тканини, що і всю модель. У підробках кишені зазвичай виготовляють з матеріалу, що не містить еластан, так як це знижує собівартість виробу.
7
При покупці джинсів для чоловіка порахуйте кількість шлевок на поясі. У цьому виробі їх - сім штук. Жіночі моделі мають п'ять шлевок. Якщо ви нарахували більшу або меншу кількість, перед вами однозначно підробка.
8
Не думайте, що справжні джинси можна купити за невелику ціну. Якщо роздрібна ціна виробу становить менше 60 доларів, краще відмовтеся від такої покупки. Ціна справжніх джинсів, в яку входять поставка, мито, вигода продавця і т.д. починається від 80-100 доларів США.