Як відкрити весільний салон.

У Москві начебто багато весільних салонів, але вам завжди здавалося, що вони якісь однакові, і свого часу плаття мрії ви знайшли насилу. У вашому салоні такої одноманітності не буде точно! Розглянемо, як відкрити весільний салон і які витрати будуть потрібні на його відкриття.
Інструкція
1
Спочатку дайте волю фантазії і визначитеся з асортиментом, а потім і з клієнтами. Якщо ви хочете відкрити зовсім вже "неформатний" салон і побоюєтеся, що його оборот буде невеликий, можна підстрахуватися, продаючи в ньому ж вечірні сукні, оскільки вони користуються попитом у подруг нареченої, які часто приходять вибирати плаття разом з нею. Весільний салон може продавати не тільки плаття, але і взуття, аксесуари, реквізит для весільних конкурсів. Є нареченої, які приходять вибирати плаття разом з женихами - чому б не зробити у вашому салоні і чоловічий відділ?
2
Потрібно визначитися, на яку аудиторію ви розраховуєте. Чи повинні ваші клієнти бути заможними чи ні? Від цього залежить, чи будете ви позиціонувати свій салон як дорогий і елітний і у яких постачальників зможете замовляти товар. Постачальників можна знайти по Інтернету, зв'язатися з ними і призначити зустріч. Поспішати укладати договори не варто, адже ви можете знайти того, хто запропонує вам такий же або аналогічний товар дешевше.
3
Наступний крок - оренда приміщення. Для весільного салону підійде і великий підвал житлового будинку в спальному районі, однак все ж місце має бути розташоване не дуже далеко від метро, щоб до нього можна було зручно добратися. Хороше рішення - орендувати приміщення недалеко від РАГСу. Приміщення має бути досить просторим, щоб можна було поставити велике дзеркало, перед яким будуть ходити нареченої в сукнях.
4
Обладнання весільного салону може бути досить скромним: вітрина, манекени, стійки, вішалки та каса. Добре також обзавестися диванчиком для чекають з журналами. Основні вимоги до персоналу весільного салону (продавцям-консультантам) - ввічливість, уміння вислуховувати клієнтів, стресостійкість. На перший час вам буде досить одного продавця-консультанта.
5
Щоб вижити в конкурентній боротьбі, вашому салону буде потрібно реклама. Тут гарні всі засоби: банери і оголошення в Інтернеті, хороший сайт, яскраву назву, плакати. Варто пам'ятати, що найкраща ваша реклама - ті послуги, яких немає в інших. Наприклад, ви можете запропонувати так званий "бонусний пакет" - порекомендувати перукаря, фотографа, ведучого. Крім того, у весільному салоні варто передбачити можливість підгонки весільного плаття по фігурі, оскільки в ательє це часто роблять погано і тільки псують сукні.
6
Спробуємо підрахувати приблизні витрати на весільний салон: 1. оренда приміщення - від 20 000 рублів за 1 квадратний метр на рік. Вам потрібно приміщення площею як мінімум в 30-40 кв.м. Разом - 600000-800000 рублів в год.2. обладнання - приблизно від 25 000 рублей.3. зарплата продавця-консультанта - від 25000 рублів на месяц.4. зарплата швачки, яка робитиме підгонку суконь - від 20000 рублей.5. реклама - від 30000 рублів, сайт - від 40000 рублей.6. перша партія товару - залежно від товару.