Як оформити зміст курсової роботи. Оформлення змісту курсової роботи.

Зміст або зміст - обов'язкова частина будь-якої наукової роботи, в тому числі і курсової. Як правило, поміщається воно на початку, відразу після титульного аркуша. У змісті вказуються основні розділи роботи і відповідні їм сторінки. Необхідно, щоб текст роботи повністю відповідав змісту.
Вам знадобиться
  • - курсова робота;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Оформіть курсову роботу відповідно до стандартів. У кожному вузі можуть бути свої вимоги. Ознайомтеся з ними до того, як почнете форматувати текст. Якщо ніяких спеціальних вимог немає, вирівняйте текст по двох сторонах. Проставте розміри полів. Найчастіше ліве поле становить 3 см, праве - 1 або 1, 5 см. Поставте кегль 12 або 14 через півтора інтервали. Як правило, розділи починаються з нової сторінки. Не забудьте пронумерувати сторінки.
2
Багато текстових редакторів дозволяють створювати змісту автоматично. Якщо ви користуєтеся Open Office, знайдіть у верхньому меню розділ «Вставка», а в ній - рядок «Зміст і покажчики». Виставите потрібні параметри. Аналогічні вставки є і в інших редакторах, але багато хто воліє створювати змісту вручну. На окремому аркуші випишіть в стовпчик назви основних розділів. Це введення, глави основного тексту, висновок, висновок, список літератури, додатки. Якщо потрібно, під главами основного тексту напишіть назви розділів.
3
Навпаки назви кожної частини проставте номер сторінки, з якої ця частина починається. Для того, щоб стовпчик з номерами сторінок вийшов рівним, зробіть вміст у вигляді колонок або таблиці. Рядок «Колонки» знаходиться в розділі «Формат», а «Таблиця» - один з розділів верхнього меню. Під словом « Зміст » або «Зміст», написаним великими літерами, введіть таблицю з двох або трьох стовпців і потрібного вам кількості рядків. Правий стовпчик зробіть зовсім вузькими, так само як і лівий, якщо він є. Стовпець, де ви будете писати назви розділів, нехай буде широким. Встановіть розмір комірки, щоб він відповідав міжрядковий інтервалу всій роботи. У широку графу внесіть номера глав і розділів, у вузьку - номери сторінок. У деяких випадках потрібно ще вузька ліва графа для порядкового номера. Приберіть межі таблиці.
Зверніть увагу
При оформленні курсових або дипломних робіт наскрізна нумерація розділів не завжди обов'язкова. Якщо її немає, зробіть 2 колонки або таблицю з 2-х стовпців. Навіть якщо глави основної роботи мають порядкові номери, введення, висновок і список літератури зазвичай не нумеруються. Як правило, заголовки розділів пишуться прописними буквами. Якщо у пам'ятках з оформлення курсових, які зазвичай видає вищий навчальний заклад своїм студентам, не вказано іншого - найкраще саме так і зробити.
Зміст являє собою перелік назв розділів і підрозділів книги (дипломної, курсової роботи). Програма Microsoft Word підтримує автоматичне створення змісту, це зручно для подальшого його редагування.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Word.
Інструкція
1
Введіть текст, для якого необхідно створити зміст. Для вставки розділів використовуйте розриви сторінок, щоб кожен розділ починався з нового аркуша. Назва розділу вводите в такому форматі: «Розділ 1. Назва ...». Для підрозділів використовуйте наступну форму: «1.1 Назва підрозділу». Це загальні рекомендації, при введенні тексту необхідно використовувати методичними вказівками до написання роботи, або вимогами видавництва.
2
Виділіть послідовно назви розділів, на панелі інструментів або в меню «Формат» - «Стилі та форматування» виберіть для них стиль «Заголовок 1». Надалі ви можете змінити форматування тексту назви, але стежте, щоб назва стилю зберігалося за даним текстом. Аналогічно виділіть назва підрозділу і застосуєте до нього стиль «Заголовок 2». Відповідно відзначте в документі заголовки інших рівнів, щоб підготувати вставку змісту.
3
Розпочніть додаванню змісту, коли ви закінчили форматування тексту. Встановіть курсор в тому місці документа, куди необхідно вставити зміст. Виконайте команду «Вставка» - «Посилання» - « Зміст і покажчики», далі перейдіть у вкладку « Зміст », виберіть його налаштування (заповнювач, кількість рівнів заголовка і так далі ). Натисніть кнопку «ОК». В текст буде додано зміст.
4
Якщо надалі при редагуванні тексту змінилася кількість тексту, а, відповідно, і нумерація сторінок, клацніть правою кнопкою миші по змісту. Виберіть опцію «Оновити поле» і у вікні, виберіть «Тільки номери сторінок» - «ОК». Якщо ви внесли зміни в структуру документа, тоді при оновленні виберіть "Оновити все».
5
Виконайте вставку змісту в Word 2007. Для цього перейдіть у вкладку «Посилання». У лівій частині вікна натисніть на кнопку « Зміст ». Виберіть з шаблону зовнішній вигляд змісту, для зміни налаштувань натисніть на кнопку « Зміст », встановіть необхідні опції і клацніть «ОК».