Як підключити теплі підлоги до котла. Як з'єднати тепла підлога колектором з насосом відео.

Найекономніший і зручний варіант теплих підлог - водяні підлоги з підключенням до котлу . Така система дозволяє заощадити велику кількість електроенергії і дає можливість самостійно регулювати температуру обігріву. Крім того, її простіше монтувати.
Вам знадобиться
  • - настінний котел для теплих підлог;
  • - колекторний шафа;
  • - запірні вентилі;
  • - компресійні фітинги;
  • - циркуляційний насос;
  • - термостат (бажано, хоча не обов'язково).
Інструкція
1
Установку теплих підлог зробіть в піщано-цементну стяжку. Для цього підготуйте всі комплектуючі системи. Зніміть існуючу стяжку і розподіліть всі елементи теплих підлог з тієї площі, де планується їх монтаж.
2
Потім навісьте в зручному місці котел для теплих підлог - так, щоб петлі водяних труб йшли від колектора. Якщо ви встановлюєте підлоги у власному будинку, то обладнання доцільно розміщувати в спеціально відведеному приміщенні. З приводу монтажу котла в квартирі краще проконсультуватися з досвідченим майстром.
3
Встановіть колекторний шафа. Його завдання - здійснювати оборот води в трубах і поєднувати опалення підлоги з іншим домашнім опаленням.
4
Заведіть подає й поворотну труби у встановлений колекторний шафа. Перша буде подавати гарячу воду в водяні підлоги , друга - забирати охолоджену рідину і повертати її назад в котел. На кожну трубу встановіть запірний вентиль, щоб можна було в разі потреби перекривати воду.
5
За допомогою компресійного фітинга з'єднайте трубу від котла з металевим вентилем, а до вентиля підключіть вхід колектора. Фітингами з'єднайте з колектором контури теплої підлоги.
6
У колекторі встановіть циркуляційний насос, призначений для безперервного прогону води. Він монтується на трубі, що подає. Краще придбати насос з термостатом, що дозволить регулювати температуру нагрівання підлоги.
7
Після цього включайте систему, перевірте її роботу.
Зверніть увагу
Остаточний монтаж теплих підлог проводиться тільки після того, як буде перевірена робота системи опалення. Вона повинна функціонувати мінімум 10-12 годин. І, якщо все буде гаразд, проводиться укладання поверхні підлоги над трубами. В іншому випадку є ризик затопити власний будинок через дрібну помилки. Якщо труби укладені в піщано-цементну стяжку, включати систему можна лише після того, як розчин повністю застигне.
Корисна порада
Щоб уникнути проблем з підключенням безлічі всіляких регулюючих пристроїв, можна придбати насосний змішувальний контур для настінних котлів, який включає в себе циркуляційний насос і практично весь набір обладнання.