Як вибрати кварцову лампу. кварцові лампи площу приміщення.

За час застосування технологій ультрафіолетового опромінення було відмічено, що використання кварцових ламп благотворно впливає на зміцнення імунітету, сприяє лікуванню багатьох видів хвороб (як дихальної системи, так і шкірних захворювань, а також багатьох інших). А тому сьогодні все більша кількість людей віддає перевагу мати вдома побутову кварцову лампу .
Інструкція
1
Слід відрізняти лампи, що використовуються для безпосереднього лікування, від тих, які призначені тільки для кварцування приміщень у відсутність людей. Останні часто відносяться до типу відкритих ламп і чинять негативний вплив на живі істоти і рослини. Обов'язково уточніть у консультанта тип лампи до того, як оплатіть товар.
2
Для домашнього використання придбайте менш потужні екрановані лампи, що допускають присутність людей під час сеансу ультрафіолетового опромінення, а також укомплектовані тубусами для кварцування носа, рота або вуха. Їх часто застосовують для лікування екземи та псоріазу, а також як болезаспокійливий засіб при болю в суглобах і м'язах. Потужність лампи вказана в супровідних документах і на стікері із зворотного боку екрану. Подивіться показники обраної вами лампи, переконайтеся, що вона вам підходить.
3
Віддайте перевагу лампі, яка точно відповідає обсягу вашого приміщення, не беріть пристрій «із запасом», зайва потужність в даному випадку шкідлива. Для визначення відповідної лампи використовуйте таблицю, яка прикладена до кожної з них. По таблиці знайдіть площа вашої кімнати і визначте мощность.Еслі лампа буде використовуватися для лікування тубусом, то обов'язково подивіться на додаються насадки, їх якість і кількість. Важливо, щоб матеріал їх виготовлення дозволяв обробляти насадки дезінфікуючими засобами без шкоди для них.
4
Самими ходовими є кварцові лампи розміром до 60 см, придбайте собі таку, адже на пристрої більшого розміру набагато важче знайти самі лампи, до того ж утилізувати «маленьку» значно простіше.
5
На замітку молодим особам - «побічним ефектом» від опромінення кварцовими лампами шкірного покриву може бути засмагу. Головне - не перестаратися, тому потужність бактерицидних кварцових ламп зазвичай значно перевищує потужність міні-соляріїв, де застосовується м'яке опромінення ультрафіолетового спектра, що дуже впливає на тривалість процедур. При використанні будь-яких видів кварцових ламп завжди рекомендується надягати захисні окуляри. Будьте уважні, до будь-якої кварцовою лампі (влаштуванню ультрафіолетового опромінення) завжди додається детальна інструкція.
Зверніть увагу
Багато хто помічав, що в медичних установах поряд з провітрюванням приміщення застосовується їх кварцування. Це пов'язано з унікальною здатністю ультрафіолету знищувати шкідливі бактерії. Таке застосування кварцових ламп рекомендується і в домашніх умовах, якщо в будинку знаходиться хвора людина (як мінімум щоб уникнути зараження здорових).
Кварцові лампи широко застосовуються для дезінфекції медичних кабінетів. Все частіше використовують їх і вдома. Але цим приладом необхідно користуватися відповідно до певних правил, інакше виникає ризик опіку очей і шкіри, а також отруєння озоном - отруйним газом, що виникають при впливі ультрафіолету на кисень, що міститься в повітрі.
Інструкція
1
Підключення кварцової лампи до освітлювальної мережі здійснюйте за допомогою подовжувача, протягнутого до розетки, розташованої в сусідній кімнаті.
2
Додайте лампу в оброблюваному приміщенні таким чином, щоб її ультрафіолетовим світлом висвітлювалося якомога більше площі стін і стелі. Приберіть з кімнати всі рослини (просте накривання не допоможе, оскільки не захистить їх від озону). Попросіть вийти з кімнати всіх людей, включаючи дітей, виведіть домашніх тварин, винесіть на час акваріуми і тераріуми. Навіть тим із тварин тераріумів, які потребують світі спеціальної ультрафіолетової лампи, медична кварцова лампа протипоказана, оскільки вона випромінює значно жорсткіший ультрафіолет.
3
Переконайтеся в тому, що в сусідній кімнати подовжувач до розетки поки не підключений. Увімкніть лампу в подовжувач. Якщо на ній є вимикач, переведіть його у включений стан.
4
Проведіть кабель під дверима і закрийте останню таким чином, щоб його не притиснути. Увімкніть подовжувач в розетку в сусідньому приміщенні. Через кілька секунд відкрийте двері на мить, переконайтеся, що лампа запалилася, і тут же знову закрийте. Тривалість цієї процедури не повинна перевищувати 0,5 секунди.
5
Перебуваючи в сусідньому приміщенні (яке в цей час має провітрюватися), стежте, щоб в оброблюване приміщення ніхто не заходив.
6
Приблизно через півгодини відключіть подовжувач від мережі. Але в кімнату не заходьте і нікого не пускайте протягом ще однієї години, необхідного для того, щоб весь озон знову повністю перетворився на звичайний кисень.
7
Після закінчення витримки відкрийте кімнату, внесіть в неї рослини, акваріум і тераріум, за їх наявності, після чого приберіть лампу .
8
Чи не торкайтеся штирьків вилки, витягнуті з розетки. Для безпеки після вилучення вилки розрядите конденсатор, наявний у деяких кварцових випромінювачах, через викрутку, не торкаючись її жала.
Зверніть увагу
Не піддавайте очі і шкіру впливу ультрафіолету. Чи не вдихайте озон.