Як заправити чорнильну ручку.

Все більше людей в якості пише інструменту для повсякденного використання вибирають чорнильні ручки. В наш час, коли листування здійснюється за допомогою комп'ютерної клавіатури, це досить приємна зміна, і ідея підбору гарного пера для особливих випадків є дуже привабливою. Найчастіше любителі чорнильних ручок мають кілька примірників для щоденного використання. Однак приходить час, коли чорнило закінчуються, і з'являється необхідність заправити улюблену ручку .
Вам знадобиться
  • - ручка;
  • - чорнильниця;
  • - картридж з чорнилом;
  • - серветка.
Інструкція
1
Чернильная ручка з поршневим наполнітелемПеред початком заправки розкрутіть корпус ручки. У тому ж напрямку поверніть до упору зажим, розташований на кінці ємності для чорнила. Потім повністю занурте перо ручки в чорнильницю і провертайте затискач на кінці резервуара за годинниковою стрілкою до упору, тим самим наповнюючи його чорнилом. Коли резервуар заповниться, на півоберта відверніть затискач, щоб злити краплю чорнила і випустити з нього повітря. Витріть ручку серветкою і закрутіть корпус.
2
Чернильная ручка з картріджемОткрутіте верхню частину корпусу проти годинникової стрілки. Вийміть порожній картридж, потягнувши його від пера. Далі вставте в ручку новий картридж, пофарбованої стороною до пера, і злегка Дожміть пальцем до характерного клацання. Натисканням на картридж злийте краплю чорнила і видаліть повітря. Витріть ручку і закрутіть частина корпуса назад.
3
Чернильная ручка з конвертеромРаскрутіте корпус ручки, тим самим звільнивши доступ до конвертера. Після цього занурте ручку в чорнильницю і, повертаючи головку конвертера за годинниковою стрілкою, заправте чорнило в резервуар. Потім на півоберта відверніть головку конвертера, випустіть з резервуара краплю чорнила і повітря. Витріть перо серветкою і закрутіть корпус ручки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dLu2OyHTFJc
Зверніть увагу
Заправка ручки з чорнильниці без практичного досвіду може привести до того, що всі навколо буде забруднено черніламі.В складі чорного чорнила є гуміарабік, він володіє властивостями, що клеять і, якщо чорнило висохнуть всередині пера, це призведе до незворотних ушкоджень.
Корисна порада
Для заправки намагайтеся використовувати тільки свіжі черніла.Храніте чорнило від попадання прямих сонячних променів, щоб уникнути всихання і вицветанія.Еслі ви не плануєте користуватися ручкою довгий час, обов'язково вимийте і очистіть її перед храненіем.Для профілактики іноді потрібно промивати систему подачі чорнила.