Як відправити повідомлення на мобільний телефон через інтернет. відправити повідомлення користувачу через інтернет на мобільний телефон.

Ще якихось десять-дванадцять років тому тарифи російських операторів стільникового зв'язку були такими дорогими, що звичайне коротке повідомлення - «есемеска» - було для багатьох недозволеною розкішшю. Зараз короткі повідомлення вже давно перестали бути чимось особливим, а відправити їх при наявності інтернету - простіше простого.
Вам знадобиться
  • наявність доступу в інтернет, номери мобільних телефонів адресатів, вміння користуватися пошуковими системами.
Інструкція
1
Для відправки короткого повідомлення на номер абонента, необхідно дізнатися його оператора зв'язку - без цього повідомлення може не бути відправленим. Якщо абонентів декілька, буде краще згрупувати їх за належністю до тієї чи іншої мережі.
2
Переважна більшість операторів стільникового зв'язку, в тому числі і міжнародних, має на своїх офіційних сайтах спеціальну форму для відправки коротких повідомлень. Умови надання послуги для різних операторів можуть відрізнятися, однак на офіційних сайтах вона безкоштовна. Наприклад, скористатися формою відправки повідомлень з сайту компанії МТС можуть лише абоненти цього оператора при включеному мобільному телефоні .Страніци найбільш великих операторів: МТС: http://www.mts.ru/messaging1/sendsms/Билайн : https://www.beeline.ru/sms/index.wbpМегафон: https://sendsms.megafon.ru/U-tel: http://www.u-tel.ru/facilities/smsTele2: http://www.ru.tele2.ru/send_sms.html
3
При необхідності можна скористатися послугами значної кількості сервісних сайтів, таких як smste.ru, sms3.ru або smsas.ru. Кількість операторів стільникового зв'язку тут досить велика і захоплює компанії з інших країн, проте гарантій доставки повідомлення адресатові немає, особливо при завантаженості сервера сайту.
Зверніть увагу
Варто пам'ятати, що послуга безкоштовної відправки коротких повідомлень на мобільні телефони надається тільки приватним фізичним особам для некомерційних цілей. В іншому випадку ваші дії можуть бути класифіковані як порушення статті 18 пункту 1 «Закону про рекламу».
Корисна порада
Використовувати кілька сайтів корисно, коли sms-розмова затягується надовго.
Отправить повідомлення на телефон можна різними способами, проте у всіх випадках для цього необхідний комп'ютер або смартфон. Так, смс повідомлення можна відіслати за допомогою інтернету, використовуючи спеціальні програми або сайти. І це зовсім безкоштовно.
Інструкція
1
Зайдіть на веб-сайт оператора зв'язку. Вкажіть номер телефону, щоб відправити смс повідомлення . На головній веб-сторінці натисніть посилання "Відправити смс». У віконці ви побачите спеціальну форму відправки. Вгорі неї розташовано поле для запису номера, в нижній частині - для введення тексту смс-повідомлення.
2
Вкажіть додаткові налаштування (час доставки, транслітерація, форма і т.д.), які розташовані в меню справа. Вибираючи опції, ставте галочки навпроти необхідних пунктів.
3
Перед відправкою визначитеся з часом доставки повідомлення, а також з видом тексту - літери кирилиці або трансліт. Для посилки повідомлення необхідно натиснути на пункт «Відправити». На наступній веб-сторінці відобразиться статус повідомлення «Доставлено».
4
Спробуйте відіслати смс на телефон за допомогою такої програми як Mail.Ru Агент. Щоб скористатися її функціями, потрібно завести поштову скриньку на відповідному ресурсі.
5
Після цього скачайте безкоштовну версію, встановіть її і запустіть. Потім введіть свій e-mail і пароль. Далі відкрийте програму і натисніть на пункт «Меню».
6
У вікні вкажіть номер потрібного телефону, на який потрібно відправити смс повідомлення і клацніть ОК. Після чого контакт буде відображатися у вашому списку друзів. Виберіть необхідний номер і відкрийте віконце повідомлень. Виберіть вкладку «Додати контакт». В поле для введення запишіть текст і натисніть відправити. Потім на даний телефон прийде смс, підписана вашим логіном.
7
Для відправки безкоштовних смс-повідомлень можна використовувати веб-сайт smste.ru. На головній сторінці веб-ресурсу ви побачите поле для введення потрібного номера телефону, тексту смс-повідомлення, а також підписи.