Як висушити салон автомобіля.

Салон автомобіля може промокнути в результаті затоплення, через сильну зливу і т.п. Його рекомендується просушити якомога швидше, щоб не допустити появи цвілі і неприємного запаху.
Інструкція
1
Просушите шумоизоляционний шар автомобіля. Він розташований під покриттям сидінь і у разі затоплення вбирає в себе більшу частину води, що потрапила в салон. Вичавіть шумоизоляционний шар, а потім ретельно просушуйте його в теплому приміщенні. Якщо на вулиці тепло, сухо і сонячно, то допустима також просушка на свіжому повітрі.
2
Дістаньте автомобільні килимки, ретельно витріть їх рушниками або ганчірками, а потім повісьте і залиште до повного просушування. Якщо промокло все килимове покриття салону, скористайтеся миючим пилососом, щоб видалити хоча б частину вологи, а потім просушіть покриття за допомогою вентиляторів, фена, обігрівача або іншого обладнання.
3
Витягніть з машини все, що зможете: сидіння, дитячі крісла, килимки та ін. Обшивку також можна зняти. Потім ретельно протріть і просушіть стелю, витріть воду в салоні ганчірками або рушниками. Якщо вода в салоні каламутна або брудна, рекомендується протерти поверхні чистою мокрою ганчіркою, щоб видалити бруд. Сидіння і дитячі автомобільні крісла можна просушити в теплому приміщенні за допомогою потужного фена або залишити на сонці на декілька годин, щоб вони висохли природним шляхом.
4
Якщо на вулиці тепла і суха погода, залиште автомобіль на кілька годин з відкритими навстіж дверима. Якщо температура повітря недостатньо висока, приберіть обшивку скрізь, де тільки можна, відкрийте всі вікна на 2-3 см, включите піч і залиште машину на 2-3 години. Крім того, для просушки салону можна використовувати потужні вентилятори.
5
У тому випадку, якщо ніякі способи просушування салону не допомогли, або автомобіль залишався затопленим занадто довго, зверніться в автосервіс. Швидше за все, фахівці зможуть висушити салон і допоможуть вам позбутися неприємного, затхлого запаху і цвілі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=n-IDyCsGWGg