Як бурити свердловину.

Жителям приватного сектора доводиться самостійно упорядковувати свої будинки, копаючи септики, колодязі, оплачуючи послуги будівельним організаціям з монтажу газопроводів. І якщо без трубопроводу з метаном ще можна обійтися, використовуючи балони, то зробити свій побут зручним без водопроводу неможливо. Немає води, немає зливу для каналізації, а, отже, зручності у дворі лише ускладнять життя. Що робити, якщо підвести водопровідні труби від багатоповерхівок не представляється можливим, а бажання комфорту настільки велике, що ви готові викласти будь-яку суму, аби і у вас на кухні стояло не умивальник, а кран?
Інструкція
1
Визначтеся, чи самостійно ви будете проводити роботу з поглиблення свердловини або наймете фахівців-бурильників.
2
Виберіть місце, в якому будете проводити буріння. Розчистити. Закупити необхідну кількість водопровідних труб різного діаметру і товщини стінок.
3
Розрахунок метражу виробляєте з урахуванням бажаної глибини свердловини. Пам'ятайте, що держава забороняє проводити буріння на глибину більше 50 метрів.
4
Підготуйте буровий інструмент. Встановіть в поглиблення підготовлений для свердловини бур з насадженими на його кінець бурильними трубами. Труби чергуйте залежно від поглиблення в свердловину.
5
Якщо ви припускаєте робити свердловину роторним способом, затисніть бурильні труби в пристрої допомагають надати обертання. Увімкніть установку і почніть обертання-поглиблення.
6
Якщо ж у вас замість Ротера і бурильних труб шнековая установка, підготуйте місце відвалу извлекаемой ґрунту. Такий спосіб переважно використовують при бурінні свердловин під водопровід.
7
Використовуйте промивну рідину для очищення механізмів і деталей бурової установки.
8
буріте або під прямим кутом, або під гострим кутом. Пам'ятайте, що при похилому методі буріння свердловина осипається швидше, тому з монтажем трубопроводу не зволікайте.
Зверніть увагу
Проводьте самостійне буріння свердловини тільки в тому випадку, якщо у вас є як відповідний дозвіл на проведення робіт, так і необхідна кваліфікація.
Корисна порада
Чому свердловина, а не колодязь? Видобуток води з колодязя дозволять використовувати лише ті грунтові води, які проходять найбільш близько до верхніх шарів ґрунту. Екологічна ситуація така, що в зразку рідини з колодязя може міститися такий набір домішок, що роблять воду непридатною для пиття. А утримувати цілий колодязь для технічних потреб незручно, як і після визнання води негідній, позбавлятися від ями.