Як зшити жилетку для дитини. зшити жилет хлопчикові.

Хороший смак формується у людини з дитинства. Причому на уявлення про прекрасне впливають не тільки книги, музика, кіно. Вносить свій вклад і одяг. Експериментувати із сучасним стилем дитина зможе сам, коли підросте. Батьки в свою чергу можуть забезпечити чадо «обов'язковою програмою» - речами в класичному стилі. Почніть такі уроки гарного смаку з жилетки, зшитою своїми руками.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - ножиці;
  • - тканина;
  • - нитки;
  • - швейна машина.
Інструкція
1
Знайдіть викрійку жилетки. Пошукайте її в інтернеті або в журналах, присвячених моді. Якщо дитячої моделі не знайдеться, використовуйте креслення дорослою, зменшивши її на кілька розмірів. Також можна скопіювати принцип побудови зі старою сорочки дитини . Розпоріть її, залиште полички і спинку і обведіть їх на папері.
2
Змініть форму нижньої частини поличок. Зробіть їх напівкруглими, трикутними або асиметричними. Форму поличок на лінії ґудзиків також можна змінити, наприклад, зробити запах або перетворити жилетку в двобортну, збільшивши ширину однієї полички.
3
Виберіть тканину для жилетки. Для зовнішньої частини підійде добре тримає форму костюмна, а на підкладку візьміть тонкий ковзний матеріал. Виріжте викрійку з паперу, не забувши залишити припуски на шви (3 см). Прикладіть шаблон до виворітного частини тканини і закріпіть його по периметру англійськими шпильками. Обведіть викрійку дрібному або простим олівцем, якщо тканина світла. Видаліть викрійку, виріжте деталі жилетки.
4
Складіть деталі лицьовою стороною всередину. Змітайте бічні і плечові шви. Приміряйте жилетку на дитини . Якщо вона сидить добре, таким же чином обробіть підкладкову частину. Вкладіть підкладку в жилетку і з'єднайте їх, обшив нижній зріз і пройми косою Бейко. Пришийте на полички кнопки, гачки або гудзики з накладними петлями.
Корисна порада
Щоб зробити жилетку більш незвичайною, поекспериментуйте з фактурою і кольором тканини. З'єднайте полички і спинку різних забарвлень, обшийте зрізи контрастною стрічкою або виберіть для класичного темного жилета яскравий візерунчастий подклад.На зимовий час зшийте дитині хутряну жилетку. Обробіть хутряну частину і підкладку окремо, а потім прошийте їх разом по лицьовій стороне.Сделайте модель більш практичною, пришивши до неї кишені. Найлегше зробити накладні. Виріжте їх напівкруглими або прямокутними, верхній край підігніть і підшийте. Решта боку обверложьте, загніть всередину на 1,5 см, прикладіть кишені до обличчя жилетки і пристрочите.