Як намалювати квіти для дітей.

Діти краще сприймають корисну інформацію, коли вона підкріплюється картинкою чи предметом. Тому розповідаючи малюкові про флору і фауну, намалюйте ілюстрації до «лекції». Якщо ви не впевнені у своїх здібностях до малювання, зобразите найпростішу ромашку. Ця картинка стане не тільки корисним посібником, а й прикрасою кімнати.
Інструкція
1
Візьміть папір для пастелі зеленого кольору. Підберіть відтінок, близький до тону трави на фотографії. Папір повинен горизонтально.
2
Розділіть лист вертикальної і горизонтальної осями на чотири рівні частини. Від точки перетину осей відступите трохи вправо і вгору, поставте позначку - тут перебуватиме центр квітки.
3
Визначте розміри квітки. Розділіть ширину аркуша паперу на чотири частини. По половині получившегося відстані відкладіть вправо і вліво від центру ромашки. Висота самої «головною» ромашки на малюнку дорівнює 2/3 від її ширини. Окресліть габарити квітки еліпсом (трохи помітною лінією).
4
Овалом, сплющеним зверху і знизу, позначте центр ромашки. Ця частина квітки становить третину від усієї його ширини, а її висота - третина від загальної висоти квітки.
5
Намалюйте пелюстки. Зверніть увагу на те, що форма і розміри кожного з них індивідуальні. Ті, що розташовані ближче до глядача, в нижній частині, здаються більш широкими у самого кінця, далекі верхні - біля основи, а бічні розширюються на рівні центру. Верхні і нижні пелюстки зробіть більш короткими, ніж бічні.
6
Вигнутими вліво лініями намітьте стебло ромашки. Уравновесьте композицію розсипом квітів зліва, справа і на задньому плані. Ці ромашки коротше, тому виглядають більш маленькими. Легкими штрихами позначте їх контури і намалюйте серцевини у вигляді циліндрів.
7
Розфарбуйте малюнок щільними матеріалами - акрилом або олійною пастеллю. Щоб передати природну білизну квітів, використовуйте різні відтінки. На пелюстках можна помітити рефлекси від зеленої трави, жовтих сердцевинок і голубуваті світлові рефлекси.
8
Оскільки тон паперу вже нагадує траву, вам залишилося лише детально промальовувати травинки на передньому плані. Зробіть це тонкими лініями більш темного тону, ніж папір. На задньому плані додайте розмиті напівпрозорі плями світліше і темніше паперу, щоб створити ефект об'ємної картинки і показати, що різні ділянки висвітлені не однаково.