Як створити студію.

Студія дизайну інтер'єру надає затребувані сьогодні послуги зі створення неповторного «обличчя» як приватних будинків і квартир, так і приміщень для бізнесу. Щоб відкрити свою студію і підтримати людей в їх прагненні додати житлу естетичну спроможність, потрібно перш за все підібрати в свою команду професіоналів і вміло організувати їх роботу.
Вам знадобиться
  • 1. Офіс під студію
  • 2. Спеціалізована оргтехніка
  • 3. Пакет дизайнерського програмного забезпечення
  • 4. Два фахівця в галузі дизайну інтер'єру
  • 5. Грамотно оптимізований веб-сайт
Інструкція
1
Обладнайте офіс, в якому буде міститися студія інтер'єру, оснастите робочі місця для дизайнерів. Оптимальний варіант - невелике офісне приміщення в одному з бізнес-центрів міста. Серед стандартного набору офісних меблів і техніки нестандартними в студії дизайну повинні бути персональні комп'ютери - більш потужні і можна більшого розміру.
2
Придбайте програмне забезпечення, необхідне для створення дизайну інтер'єру. 3D Max, AutoCAD, продукти лінійки Adobe (Photoshop, Illustrator) - той «софт», без якого обійтися студії ніяк не вдасться. Використовувати ліцензійне програмне забезпечення потрібно, не тільки прагнучи дотримати «букву» закону, а й просто керуючись здоровим глуздом - проблеми з неякісним «софтом» у ваші плани явно не входять.
3
Згадайте всіх знайомих вам дизайнерів і архітекторів і подумайте, хто з них міг би працювати у вашій студії. Якщо ви як директор самі маєте великий досвід роботи в сфері дизайну інтер'єру (а це, швидше за все, так і є), то таких людей ви напевно знаєте. Інше питання, що досвідчений фахівець і зарплату запросить велику, а ось початківці дизайнери погодяться на більш скромну оплату праці. Спочатку крім директора (господаря за сумісництвом) в студії інтер'єру повинні працювати мінімум двоє дизайнерів.
4
Розвертайте активну компанію по пошуку клієнтів - враховуючи, що конкурентів у вас чимало, боротися доведеться наполегливо. Створіть за допомогою сторонніх майстрів сайт і добийтеся, щоб по запитах, пов'язаних зі створенням дизайну інтер'єру, він в пошукових системах займав місце в першій десятці (в регіональному рейтингу). Інтернет-маркетинг буде найбільш ефективним шляхом просування, враховуючи велику кількість в мережі спеціалізованих форумів, де можна «засвітитися». Галузеві друковані ЗМІ - теж важливо, але вже справа друга.
Корисна порада
При роботі з першими замовниками починаючої студії інтер'єру важливо вже мати вражаюче портфоліо - його можна скласти з робіт, виконаних вашими дизайнерами до того, як вони прийшли на роботу до вас.