Як прати робочий одяг.

Сучасні тканини, які використовуються для пошиття робочого одягу, дозволяють значно збільшити термін її носіння. Термін експлуатації верхньої робочої одягу, виготовленого з тканин, просочених спеціальними складами, може становити до 1-2 років. Особливо, якщо для видалення забруднень з неї використовувати хімічну чистку. Але бавовняну одяг , як верхню, так і піддягаємо вниз, допускається прати і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - господарське мило;
  • - пральний порошок;
  • - скипидар;
  • - луг;
  • - розчин натру;
  • - контактол;
  • - кальцинована сода;
Інструкція
1
Перед пранням робочого одягу в домашніх умовах, особливо якщо забруднення значне, замочіть її на кілька годин в рідкому розчині господарського мила або високоактивного прального порошку. Щоб видалити особливо темні плями, використовуйте скипидар або натріть їх господарським милом.
2
Бавовняну одяг , якщо вона сильно забруднена, перед пранням можна прокип'ятити. Покладіть її в нагріту воду з пральним порошком і продовжуйте кип'ятити, постійно помішуючи. Для посилення ефекту у воду можна додати розчин лугу з розрахунку 1% від ваги робочого одягу в сухому вигляді.
3
Відмінно відпирає забруднення розчин натру, який можна додати в окріп з розрахунку 2-3 грами на 1 літр води. Він годиться тільки для кип'ятіння особливо міцних і грубих тканин з бавовни. Виварювати робочу одяг в натре можна близько півгодини, постійно помішуючи, щоб вона не пригоріла. Цим способом можна відіпрати практично будь-які плями.
4
Якщо немає натру, робочу одяг можна випрати контактол - це продукт перегонки нафти, який діє дуже щадне і не руйнує тканину. Його також використовуйте при кип'ятінні, додавши 1 столову ложку на 10 літрів води. Щоб підсилити дію контактол, можна застосовувати кальциновану соду, яку додають по 3 чайних ложки на ту ж кількість води.
5
Після кип'ятіння одяг слід прополоскати, після чого приступайте безпосередньо до прання.
6
Розведіть в дуже гарячій воді мило і соду. Господарське мило можна натерти на тертці. Додайте в розчин пральний порошок. Візьміть щітку і ретельно обробіть ті місця, на яких ще залишилися сліди бруду. Виперіть одяг вручну або в пральній машині, використовуючи режим для сильно забруднених речей.
7
Прополощіть і добре відіжміть робочу одяг . Розправте її та вивісите для просушування. Можна використовувати для цього плічка, щоб одяг сушилася рівномірно. Для відновлення властивостей верхньої бавовняної одягу, після просушування використовуйте спеціальні засоби, які підвищать її кислотно-і водостійкість.
При роботі з різним виробничим обладнанням може знадобитися спецодяг, що оберігає співробітника підприємства від різних травм. У столиці існує величезна кількість магазинів, що спеціалізуються на продажі робочого обмундирування.
Інструкція
1
Для початку потрібно визначитися, чи достатньо вам одного комплекту робочого одягу або ж доведеться зайнятися оптовими закупівлями. Це важливо, оскільки деякі компанії займаються тільки продажами великих партій спецодягу, і ціни на неї набагато нижчі, ніж у роздрібних магазинах.
2
Уточніть список московських магазинів, що спеціалізуються на продажу спецодягу. Зробити це можна за допомогою електронного довідника «Дубль ГИС», який доступний для скачування в інтернеті за адресою 2gis.ru. Також можна скористатися послугами довідкової служби, зв'язатися з якої можна за телефоном 09.
3
Отримавши необхідну інформацію, ви можете відправитися в офіс компанії-продавця спецодягу та отримати прайс-лист цікавлять вас товарів. Після обговорення умов покупки і укладання договору купівлі-продажу ви зможете відразу ж отримати придбаний товар на складі.
4
Придбати спецодяг можна за допомогою інтернету. Багато постачальників одягу для потреб підприємств обзавелися власними порталами, де можна ознайомитися з поточним асортиментом, а також отримати всі необхідні консультації. Подібні організації найчастіше займаються тільки оптовими поставками, тому якщо вас цікавить продаж товарів у роздріб, краще скористатися іншими доступними варіантами. В якості найвідоміших сайтів даної тематики можна виділити Spets.ru, Specodegda.ru і Rosspace.ru.
5
У тому випадку, якщо потрібної вам спецодягу знайти не вдалося, можна замовити її виготовлення. Подібна практика є звичайною для багатьох фірм, що спеціалізуються на постачанні робочого одягу. Зрозуміло, потрібно враховувати той факт, що в даному випадку вартість одного комплекту може виявитися досить високою. Більш детальну інформацію ви зможете отримати, зв'язавшись з цікавить вас фірмою-виробником спецодягу.
Зверніть увагу
Мережа магазинів спецодягу нашої компанії - це те місце, де можна купити спец одяг для різних галузей діяльності, камуфляж в найрізноманітніших варіантах. Весь асортимент товарів фірмових магазинів спецодягу нашої компанії ви завжди можете придбати в одному з наших торгових павільйонів. На нашому складі-магазині робочого одягу в Москві також є можливість замовити спецодяг оптовими партіями.
Корисна порада
Спецодяг - робочий одяг, яка володіє особливими функціями. Вона захищає від дощу і снігу, зберігає тепло, відштовхує бруд. Вона робить роботу не тільки простіше, але і приємніше. Спецодяг - це куртки, брюки, комбінезони, черевики. Якщо Вам потрібна спецодяг, купити її можна на www.komus.com. У нас найкраща ціна на спецодяг в Москві, замовте з доставкою прямо в офіс. Зателефонуйте, і Вас проконсультують по розмірах і фасону, наявним.