Як зберігати фініки. hranenie finikow.

Завдяки високому вмісту цукру (до 55%), фініки можуть зберігатися дуже довго, не вимагаючи особливих умов. Фінік - багате джерело вітамінів (А1, С, В1, В2, В5, В6, Е), амінокислот і мікроелементів, особливо багато в ньому вітаміну А і фосфору.
Вам знадобиться
  • - холодильник;
  • - ємності для зберігання;
  • - прохолодне темне приміщення.
Інструкція
1
Тримайте свіжі фініки в холодильнику не більше двох місяців (як будь-які інші фрукти, вони зберігаються гірше, якщо їх попередньо помити). Загорніть фініки в папір або покладіть в контейнер з кришкою, так як фрукти вбирають запахи продуктів, що знаходяться в холодильнику. Із понад чотирьохсот п'ятдесяти різновидів фініків виділяються більш і менш придатні для тривалого зберігання сорти; до найбільш пристосованим для зберігання відносяться шарка (найпоширеніший сорт) і ар-Русанов; шарка - фінік світло-червоного кольору, в сушеному вигляді - майже чорного; ар-Русанов - жовтого кольору, яйцевидної форми і середнього розміру.
2
Зберігайте спресовані фініки в звичайних умовах, при кімнатній температурі. Вони не вимагають спеціальних умов зберігання, так як пройшли пастеризацію.
3
Тримайте в'ялені або підсушені фініки в прохолодному затемненому місці. Покладіть їх в скляний посуд і щільно закрийте кришкою. Для зберігання також підійде нижня полиця холодильника. При температурі близько нуля градусів фініки можуть зберігатися близько одного року, в морозилці вони можуть зберігатися п'ять років.
4
Зробіть пасту зі свіжих фініків. Вимийте плоди і видаліть кісточку. Якщо вам попався дуже м'який сорт, покладіть фрукти на годину в морозилку, так буде легше розрізати і виймати кісточку. Висипте стакан фруктів в блендер, додайте півсклянки води, подрібніть до однорідного стану, викладіть в контейнер, закрийте кришкою і зберігайте в холодильнику до двох тижнів.
5
Зробіть пасту зі свіжих фініків, як це роблять араби для довгого зберігання фруктів. Помийте фініки і видаліть кісточки, всипте в невеликий посуд стакан фруктів і півсклянки води, варіть на слабкому вогні до розм'якшення (слідкуйте за тим, щоб не випарилася вся вода), потім розімніть до однорідної маси, остудіть, викладіть в контейнер і щільно закрийте. Пасту можна зберігати в холодильнику кілька місяців.