Як підшити комірець на формі. розмір підшиваючи на військову форму.

Підкомірець - це підшивання матеріал, необхідний для того, щоб запобігти забрудненню самого коміра. Підшити підкомірець до форми начебто не складне завдання. Однак щоб зробити це правильно, необхідно враховувати деякі нюанси.
Вам знадобиться
  • - нитки;
  • - голка;
  • - підкомірець.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, що підкомірець являє собою вузький шматок білої тканини прямокутної форми. Зшити його можна самостійно або придбати вже готовий, прошитий в спеціалізованому магазині, де дана річ представлена в декількох розмірах.
2
При самостійному виготовленні Підшивочна матеріалу складіть щільну білу тканину в два рази. Таким чином підкомірець буде міцніший.
3
Ретельно отутюжьте підшивання матеріал і комір форми.
4
Підготуйте міцну нитку білого кольору довжиною 70-100 сантиметрів і голку.
5
Акуратно почніть пришивати підкомірець до коміра з виворітного боку. Намагайтеся домогтися такого результату, щоб нитка на лицьовій стороні не була видна. Для цього голку необхідно встромляти з зовнішньої сторони дуже близько до того місця, звідки вона вийшла.
6
Не забудьте, що підкомірець повинен виступати зверху і спереду на один міліметр. Бажано, щоб кількість стібків у верхній частині Підшивочна матеріалу дорівнювало 12, а в нижній - 6.
7
Перевірте, чи рівно пришитий підкомірець, чи немає ніде складок. При виявленні будь-яких недоліків, Підшивочна тканину відсічі і почніть процес пришивання заново.
8
Не переживайте, якщо перший раз підшивання коміра здасться вам дуже важкою або навіть непосильним завданням. З досвідом ви без особливих проблем впораєтеся з даною процедурою менш ніж за одну годину.
Зверніть увагу
підшиваючи комір кітеля перед демобілізацією (якщо служити залишилося менше ста днів), при бажанні можете використовувати чорні нитки. Деякі солдати навіть вишивають кількість днів, що залишилися до наказу.
Корисна порада
Підкомірець захищає кітель від забруднень і тому міняється щодня. Солдати намагаються щоразу підшивати нову тканину, т.к. навіть один раз випрана, вона не буде вже такою білосніжною, як спочатку.