Як провести розминку з фізкультури. Розминка на уроці фізкультури.

Урок фізичної культури в школі складається з декількох етапів. Розминка є одним з них. Вона сприяє підготовці всіх систем організму до більш інтенсивних навантажень.
Інструкція
1
Робіть з учнями на уроці фізкультури всі вправи в стандартній позиції: поставивши ноги на ширині плечей. Ця частина уроку не повинна містити в собі ніякої силового навантаження: присідань, підтягувань, віджимань. Час тривалості даного етапу 10-15 хвилин. Виконуйте розминочні вправи в наступному порядку: Першим етапом розминки зробіть вправи для голови: кругові рухи за годинниковою стрілкою і проти неї, нахили вліво, вправо, назад, вперед, по діагоналі.
2
Другою частиною розминки зробіть опрацювання кистей рук: стискання їх у кулаки і руху в різні боки. Нехай школярі зчепити кисті в замок і прогнуть їх вгору-вниз. Повторюйте вправу 10-15 разів.
3
Наступним компонентом розминок вправ проведіть тренування плечового пояса: кисті на плечах, десять обертів вперед, потім назад. Нехай виробляють махові рухи руками в різні боки. далі - піднімають руки на рівень плечей (паралельно тілу), відводять назад, розгинають їх і розводять назад.
4
Запропонуйте робити нахили вліво, вправо, вперед, назад з положення, коли руки на поясі. Нехай дістають руками підлогу, ліву ногу, праву ногу - розігрівають поперек. Друга вправа: руки на поясі, ноги не рухаються, повороти тулуба на більший можливий кут вліво і вправо. На закінчення йде виконання кругових рухів тазом в різні боки.
5
Запропонуйте сісти навпочіпки і відвести праву ногу вправо. Потім треба повільно пересувати центр ваги на неї, потім на ліву ногу.
6
Нехай хлопці послаблять ноги, встряхнут ними. Опора - будь-яка стіна, хай ставлять на неї руки і відводять ноги назад, потім переступають зі стопи на стопу, прискорюючи темп. Далі запропонуйте їм походити на зовнішній стороні стопи і на внутрішній. Вдих - видих. Розминка закінчена.