Як провести самопрезентацію.

Самопрезентація грає найважливішу роль при прийнятті людини на роботу. Процес створення самопрезентації неймовірно захоплюючий і цікавий, але одночасно вкрай складний.
Інструкція
1
Коли на співбесіді звучить фраза: «Розкажіть про себе», багато несподівано губляться. Є й прекрасну освіту, і багатий досвід роботи, і необхідні особистісні якості. Але грамотно і, в той же час, стисло викласти всі без збитку для сенсу виходить не у всіх.
2
Запам'ятайте, якісна самопрезентація - це ретельно відібрана сукупність інформації, лише зовні схожа на віртуозну імпровізацію. Не розраховуйте на раптове натхнення, готуйте самопрезентацію заздалегідь.
3
Для початку напишіть на окремому аркуші важливу біографічну інформацію (місце навчання, дипломи, сертифікати), на іншому аркуші всі свої професійні досягнення, а на наступному - всі позитивні особистісні якості. Краще буде, якщо ви приділите цій процедурі не десять хвилин, а будете виконувати її поступово, повертаючись до завдання, протягом декількох днів. Тоді ви отримаєте більш повну інформацію.
4
Тепер задумайтеся, які мовні засоби (епітети, метафори, порівняння, алегорії та ін.) Ви хочете включити в свою самопрезентацію . Використовуйте дані виражальні засоби з обережністю, щоб ваша мова не стала стилістично походити на байку.
5
Використовуйте тільки ті конструкції, які органічно поєднуються з вашим стилем мовлення. Інакше вживання зображально-виражальних засобів мови буде виглядати неприродно і недоречно.
6
Тепер задумайтеся над структурою подачі інформації. Схема «народився ..., вчився ..., одружився ...» давно приїлася, і ніяк не відобразить вашої індивідуальності. Спробуйте скласти розповідь про себе, базуючись на зовсім іншому принципі. Наприклад: «Через терни до зірок. Цей девіз я засвоїв ще з часів мого навчання в Державному університеті міжнародних економічних зв'язків, де ... (і далі важливі для кар'єри факти біографії) ».
7
Пам'ятайте, що самопрезентація - це не тільки ваші дані, ваші успіхи, а й ваша особистість, ваш імідж. Завжди елегантна і стримана одяг, акуратна зачіска, якісні ділові аксесуари - невід'ємна частина вашого професійного образу.