Як зберігати мелену каву.

Якість кави залежить від багатьох факторів, насамперед залежать від виробника. Але якщо зберігати кави неправильно, то можна розчаруватися і в самому високоякісному напої.
Вам знадобиться
  • Вакуумна упаковка, багатошарові пакети з клапанами, банку з щільною кришкою.
Інструкція
1
перемелюють зерна кави безпосередньо перед вживанням, тільки так зберігається вся повнота аромату і смаку напою. Вся справа в тому, що мелений кави швидко втрачає свої смакові якості. Щоб мати можливість насолоджуватися натуральним кави , не обов'язково кожен раз перемелювати зерна, достатньо знати, як зберігати мелений кави .
2
Купуйте мелений кави невеликими порціями, або перемелюється в кави Молка стільки, скільки ви скористаєтесь протягом 4-6 годин. Пам'ятайте, головний ворог кави - повітря. Він сприяє окисленню ефірних масел і старіння кави . Вважається, що з моменту обсмаження до вживання зерен повинно пройти не більше п'яти днів.
3
Зберігайте кави у вакуумних упаковках або щільно закривайте кришку банки, щоб зберегти його аромат. Зараз у продажу можна знайти багатошарові пакети з клапанами, що не дозволяють проникати повітрю в кави , але в той же час дають можливість виходити ефірним оліям, що дуже позитивно позначається на збереженні смакових властивостей напою. Герметична упаковка з фольги може зберігати кави ароматним протягом року, але тільки в закритому стані. Розкривши упаковку, слід якнайшвидше спожити кави .
4
Якщо ви зберігаєте кави в м'якій упаковці, то щільно згортайте її, щоб у ній залишилося якомога менше повітря. Край упаковки закріпіть затискачем або скотчем. Так кави краще збереже аромат і свіжість.
5
Не користуйтесь мокрою ложкою для приготування кави і взагалі захищайте його від вологи. Кава повинна залишатися сухім.Ізбегайте контакту кави з прямими сонячними променями, тримайте його подалі від пліти.Самое підходяще місце для зберігання меленого кави - це сухе темне прохолодне місце.
6
Звертайте увагу на інструкцію на упаковці, зазвичай там вказано, як краще зберігати кави , адже кожен сорт або суміш вимагає особливих умов зберігання.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не купуйте кави в роздулася вакуумній упаковці. Це ознака того, що кава не остудили як слід, перед тим як розфасувати по пакетах.
Корисна порада
Не варто купувати відразу багато меленої кави, краще брати потроху, але він завжди буде свежім.Кофе легко вбирає запахи, тому тримайте мелену каву далеко від їжі з сильними запахами, приправами.