Як зробити сонячні батареї.

Сонячна батарея - це пристрій, який перетворює енергію сонця в електрику. Сонячні батареї, куплені в магазинах, вимагають особливої чистки і витрати великих грошей.
Вам знадобиться
  • лист міді, два затиску, чутливий мікроамперметр, електрична пічка, пластикова пляшка з відрізаним горлом, дві столові ложі солі, звичайна вода, дриль, листовий метал
Інструкція
1
Відріжте частина міді так, щоб вона стала розміром з електричну плиту. Вимийте руки, щоб не залишити жирних плям на матеріалі. Помийте мідний лист миючим засобом для того, щоб змити з нього різні плями. Використовуйте абразивную щітку або наждачний папір, щоб прибрати шар окислів міді. Покладіть чистий мідний лист на електричну плитку і включіть її на повну потужність.
2
Коли мідь почне нагріватися, ви побачите на її поверхні червоно-помаранчеві плями. Коли вона нагріється ще сильніше, плями стануть чорними. Всі кольори зникнуть, коли спіраль буде червоною. А коли пальник почне горіти, то чорним мідним оксидом буде покритий лист міді. Дайте їй посмажитися півгодини для того, щоб чорне покриття стало товстим. Важливо виконати це, так як товсте покриття легко відшарується, а тонке, пріліпнув до міді, залишиться.
3
Через півгодини вимкніть конфорку, залиште на ній гарячу мідь, щоб та повільно охолола. Не охолоджувати мідь занадто швидко, інакше до міді прилипне чорна оксидна плівка. Через охолодження мідь стискається. І мідна окис також проходить через це. Але стискаються вони з різною швидкістю, що змушує відшаруватися чорну мідну окис. Через деякий час почнуть відвалюватися великі шматки. Приблизно через двадцять хвилин мідь охолоне до кімнатної температури, і велика частина чорної оксидної плівки піде.
4
Очистіть мідь руками під проточною водою. Ця процедура видалить більшість дрібних шматочків. Чи не віддирати неподдающиеся чищенні плями. Не згинайте лист, в іншому випадку ви можете пошкодити тонкий шар мідної окису, який вам потрібен.
5
Другий лист міді ображати розміром з першого (нагрітий). Дуже акуратно зігніть обидві частини, в такому положенні вони, не торкаючись один одного, повинні увійти в пластмасову пляшку.
6
Причепіть затискачі до обох пластин. До плюса з'єднайте дріт від чистої міді, а до мінуса - провід від пластини з оксидом. Змішайте дві столові ложки солі з невеликою кількістю гарячої води з-під крана. Вилийте отриману суміш в пляшку. Батарея готова!