Як знайти постачальників.

Ви вирішили завести свій бізнес, і один з перших питань, з яким зіткнетеся, це питання пошуку надійних постачальників. Незважаючи на те, що пропозицій про продаж і постачання товарів, величезна кількість, знайти постачальника, який вам надасть необхідний асортимент на зручних для вас умовах і за прийнятними цінами, це велика проблема.
Інструкція
1
У нашій країні, сарафанне радіо - один з найпоширеніших способів знайти кого завгодно, у тому числі і партнерів по бізнесу. Тому розпитайте знайомих бізнесменів, друзів, родичів, може вони знають надійних постачальників вашого регіону.
2
Перегляньте ЗМІ в пошуках рекламних оголошень. Багато оптові компанії поширюють свою рекламну продукцію не тільки в газетах і журналах, а й по офісах. Такі роздруківки та буклети вам так само дадуть необхідну інформацію.
3
Зверніться до органів місцевого самоврядування. Зараз при кожній префектурі створено організації для підтримки малого бізнесу. Там вам підкажуть, які оптові організації існують в окрузі за профілем вашого бізнесу.
4
Шукайте постачальника, який буде зацікавлений в вас, так само як і ви в ньому. Будуйте тільки взаємовигідні відносини з партнерами по бізнесу.
5
Зверніть увагу на наступні моменти: чи відповідає якість ціною пропонованої продукції, чи завжди в наявності повний асортимент, які знижки пропонує постачальник, яка швидкість доставки замовленої продукції, які умови оплати, які додаткові послуги надає постачальник.
6
Яким би чином, ви не вибрали постачальника, обов'язково перевірте його репутацію. Чи не посоромилися піти з розпитуваннями до бізнесменів, які вже працюють з вашим потенційним партнером.Удачного вам партнерства!