Як зробити тренувальні пої.

Фаєр-шоу є популярним захопленням серед молоді. Для відточування своїх навичок потрібні спеціальні тренувальні пої. Однак у новачків можуть виникнути питання щодо того, як краще їх виготовити.
Інструкція
1
Візьміть дві ганчірочки розміром з носову хустку. З кожної з них зшийте мішечок з невеликим отвором. Після цього засипте всередину будь-яку крупу, наприклад, гречку, пшоно, рис і т.п. Потім зашейте наявні отвори, щоб крупа не висипалася з мішечків.
2
Візьміть по два міцних носка і шнурка. Відріжте від шкарпеток верхні частини і помістіть туди мішечки з крупою. Надійно зашейте шкарпетки разом з кінцями шнурків. На інших їхніх кінцях зав'яжіть петлі.
3
Так як шнурки з петлями швидко натирають руки, їх використання не дуже комфортно. Більш зручним матеріалом для виготовлення петель є шкіра або тасьма. Візьміть дві смужки тасьми, довжина кожної повинна складати приблизно 25 см, а ширина близько 2 см. Складіть смужку тасьми навпіл, далі кожен з решти двох кінців прикладіть до місця згину. Міцно пришийте отримані петельки до шнурка. Подібним же чином вступите з другої смужкою тасьми. Для додання конструкції більшої міцності використовуйте кільце в місці згину.
4
Також тренувальні пої можуть бути виготовлені з тенісних м'ячиків. Візьміть один м'яч і за допомогою шила виконайте в ньому дірку. Застроміть в неї гвинт з кільцем. Для більшої міцності використовуйте шайбу, яку необхідно надіти на гвинт. Після цього на протилежній стороні м'яча виконайте з допомогою шила ще кілька дірок. Вони потрібні для того, щоб зробити рівний надріз. Візьміть ніж і надріжте тенісний м'ячик по лінії зроблених отворів.
5
Далі трохи розкрийте м'яч, надіньте на гвинт шайбу, після чого якомога тугіше закрутіть на ньому гайку. Для більшої міцності проклейте гвинт за допомогою «Моменту». Таким же чином можна вчинити з отвором, але краще його залишити: якщо гайка розкрутиться, її можна буде швидко закрутити знову. Також дірка буде корисною при бажанні зробити співай більш важким.
6
Після цього прикріпіть до кільця гвинта ланцюг необхідної довжини. На іншому її кінці закріпіть петлі.
Пій - це вид жонглювання кульками на мотузках, які тримають в руках і крутять у різних напрямках. Це дійство можна порівняти з жонглюванням булавами в художній гімнастиці. Пої прийшли до нас з Нової Зеландії, де вони є одним з елементів національного мистецтва.
Вам знадобиться
  • Тенісні м'ячики
  • Верьовка, шнур
  • Тканина
  • Нитки
  • Пісок, крупа
Інструкція
1
Для початку потрібно взяти тенісні м'ячики і зробити в них наскрізні отвори. Якщо проробляти отвори шилом, вони можуть бути недостатньо великими для того, щоб протягнути крізь них мотузку. Тому краще всього прорізати отвори хрест-навхрест, тільки обов'язково стежити за тим, щоб вузол мотузки всередині був добре закріплений і не вилітав при крученні.
2
Потім можна трохи погіршити м'ячики, насипавши в них трохи крупи. Але, в принципі, для початківця пойстери може бути достатньо тієї маси, яку має сам м'ячик.
3
Після цього потрібно протягнути мотузку в отвори і добре закріпити мотузку, щоб м'ячик з неї не злетів.
4
Наступним кроком потрібно зробити петлю на протилежному від прикріпленого м'ячика кінці мотузки. За допомогою цієї петлі пої будуть утримуватися на руці крутного. Довжина мотузки повинна бути дорівнює довжині руки.
5
У завершенні пої можна декорувати фольгою, яскравою тканиною або стрічками.
Зверніть увагу
Пій можуть досить сильно вдарити стоять навколо людей або самого пойстери. Будьте гранично акуратні й обережні.
Корисна порада
Не робіть пої занадто важкими, інакше їх буде важко крутити.