Як зробити пружною шкіру живота.

Живіт - одна з проблемних областей тіла, яка з віком втрачає свою пружність і обвисає. Відсутність каркаса з кісток, за які могли б зачепитися м'язи, призводить до того, що живіт втрачає свою пружність вже до тридцяти років. Уникнути некрасивого виду цієї частини тіла можна кількома способами.
Інструкція
1
Виконуйте регулярні вправи. Фізичне навантаження на м'язи неминуче веде до поліпшення стану шкіри. Відсутність же її призводить до відвисання і непривабливому увазі. Приділяйте свого живота хоча б двадцять хвилин в день і стан шкіри на ньому покращиться вже через місяць. Ляжте на підлогу, зігніть коліна і поставте стопи на підлогу, покладіть руки за голову. Піднімайте корпус, використовуючи тільки м'язи преса, не напружуючи при цьому шию. Повторіть 20-30 разів.
2
З того ж вихідного положення піднімайте корпус, скручуючи його. Тягніться ліктем до протилежного коліна. Ця вправа підтягне боки і сформує талію. Виконуйте будь-які інші вправи, які дають навантаження на прес. Вибирайте їх оптимальне поєднання індивідуально, не намагайтеся відразу робити безліч повторів. Збільшуйте навантаження поступово.
3
Розтягуйте м'язи на животі. Розтяжка - необхідний елемент краси вашого тіла. Виконуйте її якомога частіше. Робіть нахили, тягніть при цьому руку якнайдалі. Початкове положення для наступної вправи - упор лежачи. Випряміть руки, витягайте тіло вгору за головою.
4
Слідкуйте за харчуванням. Неправильний раціон і погане травлення служать причиною округлення живота і погіршення стану шкіри на ньому. Їжте менше жирного, солодкого, мучного. Налягайте на фрукти та овочі.
5
Пам'ятайте про зволоження. Будь ділянку шкіри на тілі потребує його. Купуйте лосьйони для тіла з підтягуючим ефектом, використовуйте їх щовечора, наносячи на чисту суху шкіру. Зволожена шкіра набагато довше зберігає пружність і еластичність.
6
Слідкуйте за поставою. Правильна постава гарантує не тільки відсутність проблем з хребтом і внутрішніми органами, а й прекрасний зовнішній вигляд. У тому числі і вашого живота . Розпрямивши спину, ви підтягнете живіт і будете тримати його м'язи у постійному напруженні. Це позитивно позначиться на стані шкіри на ньому.
Підтягнутий і пружний животик - це завжди актуально. Однак після пологів, іноді внаслідок різкої зміни ваги, та й просто з віком м'язи на животі розтягуються, шкіра відвисає і стає в'ялою. Щоб цього не сталося, потрібно намагатися тримати себе в формі і приділяти своєму тілу всього лише 25-30 хвилин в день.
Вам знадобиться
 • Для рецепта №1:
 • - 4 ст.л. дитячого крему;
 • - 5 капсул вітаміну Е;
 • - 5 капсул вітаміну А;
 • - 6-8 крапель апельсинового масла;
 • - 1 ст.л. рослинного масла;
 • - 2 ч.л. зеленого чаю (рослинний екстракт без будь-яких добавок).
 • Для рецепта №2:
 • - 15 г сухих дріжджів (пивних);
 • - 4 ч.л. жирних вершків;
 • - 4 ч.л. рідкого меду.
Інструкція
1
Для досягнення найкращого результату боротьбу за гарний і пружний живіт потрібно вести комплексно: косметичні засоби, масаж, фізичні вправи, контрастний душ і ін.
2
Почніть з простих фізичних вправ. Перед заняттям трохи походіть (1-2 хвилини). Виконайте нахили. Випрямитеся, трохи потягніться за руками, піднявши їх догори. Ноги поставте на ширині плечей, руки тримаєте на поясі. На рахунок 1-2 нахиляєтеся вперед, паралельно підлозі. На 3-4 випрямляєтеся. Далі, за такою ж схемою, нахил вправо, вліво, назад. Зробіть по 1-2 нахилу в кожну сторону.
3
Вправа 1. Ляжте на тверду поверхню, на спину, руки і ноги випряміть. Плавно, не згинаючи в колінах, піднімайте ноги від підлоги, поки не утвориться прямий кут з тулубом. Тримайте ноги вертикально 10-15 секунд, потім опустіть. Повторіть 5-6 разів.
4
Вправа 2. Залишаючись лежати на підлозі, витягніть прямі ноги вперед і зафіксуйте їх. Руки приберіть за голову і, не згинаючи спину, піднімайте верхню половину тулуба, намагаючись лобом дістати до колін. Якщо вам складно тримати руки за головою, можете розташувати їх уздовж тіла і при підйомі тулуба витягати вперед. Зробіть 7-10 підйомів.
5
Вправа 3. Продовжуючи лежати на спині, ноги витягніть і випрямити, руки покладіть на підлогу і злегка розведіть в сторони. Повільно підніміть ноги, до утворення з тулубом прямого кута, потім плавно опустіть їх вліво. Знову підніміть і опустіть їх вправо. Знову підняв, опустіть вперед. Виконайте дану вправу 5-6 разів.
6
Вправа 4. У положенні лежачи зігніть ноги в колінах і поставте на підлогу ступні. Поклавши руки за голову, підніміть верхню половину тулуба і торкніться ліктем лівої руки правого коліна. Опустіться на підлогу. Знову підніміть верхню половину тулуба і торкніться ліктем правої руки лівого коліна. Повторіть вправу 6-8 разів.
7
Після фізичного навантаження прийміть контрастний душ, ретельно розтерши тіло жорсткою мочалкою.
8
Для додаткового живлення і зволоження шкіри на животі скористайтеся спеціальними кремами. Такий крем ви можете приготувати і самі. Візьміть 4 ст.л. звичайного дитячого крему. Видавіть в нього по 5 капсул вітаміну Е і А. Додайте 6-8 крапель апельсинового і 1 ст.л. рослинного масла, 2 ч.л. подрібненого в порошок зеленого чаю (какао). Ретельно все перемішайте. Наносите крем на область живота після душу, під час масажу і перед сном.
9
Повернути шкірі еластичність і пружність допоможе масаж. Встаньте рівно, добре намажте область живота кремом. Плавними круговими рухами водите по ньому долонею, поступово збільшуючи діаметр кожного наступного кола. Дійшовши до області сонячного сплетіння, почніть зменшувати діаметр кругових рухів. Повторіть даний цикл 3-4 рази.
10
Злегка нахиліться вперед і підставами долонь розімніть живіт, протягом 1-2 хвилин. Потім випрямтеся і виконайте декілька плавних погладжувань за годинниковою стрілкою.
11
Руку стисніть в кулак і кісточками пальців, прикладаючи не дуже велике зусилля, виконуйте вертикальні рухи по шкірі живота 1-2 хвилини.
12
З'єднайте великий і вказівний пальці обох рук так, щоб вийшов трикутник. Помістіть його в нижню частину живота і, прикладаючи зусилля, повільно піднімайте вгору. Потім розгладьте шкіру великими пальцями, рухаючись вниз. Виконайте по 2-3 рухи вгору і вниз на кожній дільниці шкіри в області живота.
13
Поліпшити стан шкіри і підвищити її тонус допоможуть косметичні маски і скраби. Потрібні вам засоби представлені в широкому асортименті в багатьох аптеках. До кожного з них зазвичай додається детальна інструкція по застосуванню і опис побічних ефектів, якщо такі можливі. Якщо з яких-небудь причин ви не можете їх придбати, приготуйте самі, скориставшись численними рецептами народної медицини.
14
Наприклад, добре стягує пори і стимулює кровообіг дріжджова маска. В глибоку миску засипте дріжджі і залийте їх вершками, розмішайте і залиште на 10 хвилин. Додайте мед, ретельно перемішайте і залиште ще на 20 хвилин. Робити маску бажано перед сном, 3-4 рази на тиждень.