Як змонтувати унітаз. підводка труб до унітазу дачу.

Самостійна установка нового унітазу - завдання, хоча і складна, але цілком здійсненне практично для будь-якого домашнього майстра. Як же правильно змонтувати унітаз?
Вам знадобиться
  • - перфоратор;
  • - гайкові ключі;
  • - розвідний ключ;
  • - молоток;
  • - силіконовий герметик;
  • - викрутки;
  • - болгарка;
  • - ганчірка
Інструкція
1
Перекрийте холодну воду. Злийте воду з бачка старого унітазу і від'єднайте підводку. У разі металевої підводки необхідно відпиляти частину труби за допомогою болгарки і розібрати різьбові з'єднання, розташовані з боку водопроводу, таким чином, щоб з'явилася можливість прикрутити гайку гнучкої подводкі.Еслі у старого унітазу гнучка підводка - просто відкрутіть її від бачка і водопроводу.
2
Від'єднайте унітаз від підлоги. Якщо унітаз закріплений на болтах - відкрутіть їх. У разі кріплення на цементі необхідно розбити його або сам старий унітаз, в місці кріплення, за допомогою молотка.Слейте воду, що залишилася, відхиливши унітаз тому.
3
Від'єднайте розтруб, знявши стару зливну гофру. Якщо розтруб чавунний або пластмасовий, то необхідно розібрати його до першого з'єднання або спиляти під розмір нової зливний гофри.
4
Ретельно прочистіть розтруб і змастіть його герметиком. Візьміть нову гофру, промажте силіконом і вставте до упору в розтруб. Для того щоб уникнути поширення неприємного запаху з каналізаційних труб, прикрийте отвір каналізації ганчіркою.
5
Підготуйте полЕслі у старого і нового унітазу однакові болти кріплення, то можна встановити сантехніку на те ж саме місце. Висвердлите старі пластмасові дюбелі з підлоги і замініть їх на нові. Переконайтеся в тому, що дюбелі туго входять в отвори. При необхідності, просвердлите нові отвори, попередньо зазначивши їх расположеніе.Еслі унітаз був зацементований, то доведеться робити цементну стяжку. Дочекайтеся повного висихання цементного розчину - це може зайняти від 1 до 3 днів. Зробіть кріпильні отвори в підлозі і забийте в них пластикові дюбелі.
6
Поставте новий унітаз на місце установки і туго затягніть болти кріплення.
7
Ретельно промажте розтруб унітазу силіконовим герметиком і одягніть гофру.
8
Підключіть унітаз до водопроводу за допомогою гнучкого підведення. Для цього прикрутіть один кінець підводки до водопроводу, злийте через нього трохи води, а потім закріпіть другий кінець на бачку.
9
Увімкніть воду, дочекайтеся наповнення бачка і злийте воду. Переконайтеся у відсутності протечек.Ваш унітаз встановлений.