Як змонтувати файл mds.

Формат .mds є одним з найбільш популярних форматів образів дисків. Такий файл представляє собою точну копію CD, DVD або Blu-Ray диска. Однак за допомогою штатних можливостей операційної системи Windows робота з ним неможлива.
Інструкція
1
Щоб змонтувати образ диска, потрібно одна з програм, емулює наявність в системі дискового приводу. Найпопулярнішими серед них є Daemon Tools і Alcohol 120%. Ви можете використовувати будь-яку іншу програму на свій розсуд, всі вони мають схожий принцип роботи.
2
Завантажте програму Daemon Tools Lite. Вона є безкоштовною, завантажити її можна на офіційному сайті розробників за адресою http://www.daemon-tools.cc/rus/products/dtLite. Після установки запустіть програму.
3
Клацніть по кнопці «Додати привід» на панелі інструментів додатка для додавання в систему віртуального дисковода. Через кілька секунд у вікні програми з'явиться значок доданого приводу. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Монтувати». У вікні, провідника знайдіть необхідний файл .mds і двічі клацніть по ньому. Після цього образ диска буде змонтований.
4
Також ви можете додати файл .mds в каталог образів програми Daemon Tools для швидкого доступу в майбутньому. Для цього клікніть по кнопці «Додати файл », у вікні провідника знайдіть потрібний образ диска і двічі по ньому клікніть. Змонтувати його можна простим перетягуванням в інтерфейсі програми на значок віртуального приводу.
5
Іншим популярним додатком є Alcohol 120%. Щоб змонтувати з його допомогою образ .mds виберіть «Файл» -> «Відкрити», в вікні знайдіть і двічі клікніть по необхідному образу. Після цього він з'явиться у вікні програми. Клацніть по ньому правою кнопкою миші, виберіть "Змонтувати на пристрій» і вкажіть бажаний віртуальний диск.
6
Другий варіант монтування образу диска за допомогою Alcohol 120% полягає в використанні контекстного меню провідника Windows. Знайдіть необхідний файл .mds, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть "Змонтувати образ».