Як зняти атрибут прихованої папки. Як зняти скритність з папок.

В операційній системі Microsoft Windows у користувача є можливість налаштувати відображення файлів і папок. Вони можуть бути як видимими і доступними для різних дій, так і невидимими. Все залежить від параметрів конкретного файлу або папки . Якщо ви хочете зняти атрибут «Прихований» з папки , виконайте декілька дій.
Інструкція
1
Для початку зробіть свою приховану папку видимою. Для цього викличте компонент «Властивості папки ». Зробити це можна одним з декількох способів. Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть у меню «Панель управління». У категорії «Оформлення і теми» клікніть по значку «Властивості папки » лівою кнопкою миші.
2
Інший варіант. Відкрийте будь-яку (видиму) папку з будь-якої директорії на своєму комп'ютері. У верхньому рядку меню виберіть пункт «Сервіс». У випадаючому меню клікніть по пункту «Властивості папки » лівою кнопкою миші. Відкриється нове діалогове вікно.
3
У вікні, перейдіть на вкладку «Вид». Використовуючи смугу прокрутки в розділі «Додаткові параметри», знайдіть пункт «Приховані файли і папки ». Встановіть маркер в поле навпроти напису «Показувати приховані файли і папки ».
4
Часто бувають прихованими системні файли і папки , до даних яких звертається при роботі ваша операційна система. Якщо потрібна папка відноситься до категорії системних, можете в тому ж вікні додатково зняти маркер з поля в рядку «Приховувати захищені системні файли (рекомендовано)». Дана дія не обов'язково, відображення системних файлів і папок можна налаштувати і у вікні папки Windows.
5
Після внесення змін натисніть на кнопку «Застосувати» у вікні властивостей, щоб нові налаштування вступили в силу, і закрийте вікно, натиснувши на кнопку ОК або на значок [x] у правому верхньому куті вікна.
6
Перейдіть в директорію, в якій знаходиться ваша прихована папка. Після зміни налаштувань вона стане напівпрозорою. Клацніть по значку папки правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт «Властивості». Відкриється нове діалогове вікно.
7
У вікні «Властивості: [ім'я вашої папки ]» перейдіть на вкладку «Загальні» і зніміть маркер з поля навпроти напису «Прихований» в розділі «Атрибути». Застосуйте нові налаштування, натиснувши на кнопку «Застосувати», закрийте вікно властивостей будь-яким з описаних вище способів.
Атрибути файлу, такі як «прихований», «архівний» і «тільки для читання», визначають можливість швидкого доступу і пошуку файлу, а також можливість редагувати. Так, файли, відмічені атрибутом «прихований», при певних налаштуваннях виду папки не відображаються. Щоб файл був видний за будь-яких обставин, потрібно зняти атрибут у властивостях файлу.
Інструкція
1
Для початку відображуватимете всі файли в папці, в тому числі приховані. Для цього в «Панелі управління» відкрийте компонент «Властивості папки», далі у вкладці «Вид» налаштуйте опцію «Показувати приховані папки та файли.
2
Далі відкрийте папку, яка містить прихований файл. Виділіть його натисканням лівої кнопки миші або наведенням за допомогою клавіш-стрілок. Натисніть клавішу «Властивості» або праву кнопку миші і виберіть пункт меню «Властивості».
3
Внизу на вкладці «Загальні» будуть перераховані атрибути файлу. Клацніть мишкою по галочці поруч з атрибутом «Прихований», щоб вона зникла. Натисніть кнопку «Зберегти» для збереження налаштувань і виходу з меню.