Як зняти виділення ярликів.

Значки на «Робочому столі» відображаються відповідно до настройками, які використовуються системою за замовчуванням, або з тими параметрами, які задав користувач. Якщо значки на вашому «Робочому столі» наче обведені темною рамкою, значить, вони «закріплені». Щоб зняти виділення з ярликів, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Викличте компонент «Екран». Зробити це можна кількома способами. Перший варіант: через меню «Пуск» викличте «Панель управління». У категорії «Оформлення і теми» виберіть значок «Екран» або будь-яке з доступних завдань. Якщо «Панель управління» має класичний вигляд, виберіть шуканий компонент відразу.
2
Інший спосіб більш швидкий. Перебуваючи на «Робочому столі», клікніть в будь-якій його вільною від файлів і папок частини правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт «Властивості», якшо по ньому лівою кнопкою миші. Відкриється нове діалогове вікно «Властивості: Екран».
3
Перейдіть у вікні на вкладку «Робочий стіл» та натисніть у нижній частині вікна кнопку «Налаштування робочого столу». Дана команда викличе додаткове діалогове вікно «Елементи робочого столу». Перейдіть в ньому на вкладку «Веб».
4
У нижній частині вікна знайдіть напис «Закріпити елементи робочого столу» і приберіть маркер в поле навпроти неї. Натисніть на кнопку ОК у вікні елементів. У вікні властивостей натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу. Закрийте вікно «Властивості: Екран», натиснувши на кнопку ОК або значок [x] у правому верхньому куті вікна.
5
Якщо ваша проблема пов'язана не з настройками відображення ярликів на «Робочому столі», а деякою недосвідченістю в роботі з мишею, щоб зняти виділення з ярликів, просто клікніть кнопкою миші в будь-якому вільному місці «Робочого столу» або тієї папки, в якій ви знаходитеся.
6
У тому випадку, якщо ваша миша налаштована під використання правою рукою, виконуйте клік лівою кнопкою миші. Якщо ви - лівша, і миша налаштована під ліву руку, виконайте клік правою кнопкою миші. Обміняти призначення кнопок при необхідності можна, викликавши компонент «Миша» і відкривши вкладку «Кнопки миші». Даний компонент відкривається через «Панель управління».