Як зняти залипання клавіш. Як вимкнути залипання клавіш альт і шифт.

Функцію залипання клавіш і кнопки миші зручно активувати в тих випадках, коли за комп'ютер сідають починаючі користувачі або люди з обмеженими можливостями. Якщо у вас немає необхідності використовувати дані режими, відключіть їх, виконавши декілька дій.
Інструкція
1
Залипання клавіш на клавіатурі використовується тоді, коли користувачеві складно натискати кілька клавіш одночасно. Даний режим поширюється на такі клавіш і, як Ctrl, Alt, Shift і клавіш у Windows (із зображенням прапора Windows). Після натискання на керуючу клавіш у, вона залишається активною до тих пір, поки користувач не натисне другого клавіш у, завершивши комбінацію.
2
Щоб зняти залипання клавіш без відключення даного режиму, при роботі п'ять разів натисніть клавіш у Shift. Щоб відключити функцію залипання клавіш повністю, викличте компонент «Спеціальні можливості». Для цього через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». В однойменної категорії виберіть значок «Спеціальні можливості», клікнувши по ньому лівою кнопкою миші, - відкриється нове діалогове вікно.
3
У вікні, перейдіть на вкладку «Клавіатура». У розділі «Залипання клавіш » зніміть маркер з поля навпроти напису «Залипання». Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу. Закрийте вікно «Спеціальні можливості», натиснувши на кнопку ОК або значок [x] у правому верхньому куті вікна.
4
Залипання кнопки миші дозволяє користувачеві при виділенні і перетягуванні об'єктів не утримувати кнопку миші. Для активації даного режиму ненадовго утримуйте робочу кнопку миші, щоб вимкнути цей режим, ще раз клікніть кнопкою миші.
5
Щоб повністю відключити залипання кнопки миші, викличте компонент «Миша». Для цього через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». У категорії «Принтери та інше обладнання» виберіть значок «Миша», клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Якщо «Панель управління» має класичний вигляд, виберіть шуканий значок відразу.
6
У діалоговому вікні «Властивості: Миша» перейдіть на вкладку «Кнопки миші» і зніміть маркер з поля навпроти напису «Включити залипання» у розділі «Залипання кнопки миші». Застосуйте нові налаштування і закрийте вікно властивостей.