Як зібрати зимову палатку.

Для захисту від снігу, вітру і морозу прекрасно підійде розкладна намет, яку зручно транспортувати і зберігати завдяки її компактності і малій вазі. Зібравши намет належним чином одного разу, її можна легко збирати і розбирати одним рухом при зміні місця.
Інструкція
1
Не дивлячись на те, що в наметі чотири кути, стійок потрібно зробити п'ять. Остання стійка буде накладатися поверх четвертої при закритті. Встановіть на круглій пластині з дюралюмінію три болта з суцільною різьбленням знизу вгору. Ці болти виконують функцію осей обертання другої, третьої, четвертої та п'ятої стійок.
2
Перша стійка повинна бути закріплена жорстко. Зверху пластини кожен болт необхідно міцно затягнути гайкою. Середній болт повинен підніматися над двома сусідніми на стільки, щоб четверта і п'ята стійки проходили над ними вільно.
3
Платівку з вигинами для гачків другої і третьої стійок міцно закріпіть в передній частині знизу дюралюмінієвого кола. Коли намет буде розкрита повністю, гачки дозволять закріпити стійки. У кожної стійки, за винятком п'ятого, є розпірки, які утримають їх від складання всередину. Розгортаючи намет , кожну необхідно дотискати рукою, а збираючи, відтягувати на себе.
4
Для посилення бічної стійкості конструкції першу, другу і третю стійки між собою необхідно пов'язати хрестовинами з вузької тасьми. Також хрестовини захистять брезент від продавлювання всередину, якщо посилиться вітер.
5
Зсередини і зовні тенту навпроти кожної стійки широким стібком пришиті тасьми. А проти кожного зламу стійок і їх низу до тенту приєднані зав'язки. Шляхом з зав'язування тент кріпиться до каркасу. Плівка акуратно збирається вгорі тенту і накривається ковпаком з брезенту або клейонки, затискаючи болтом-баранчиком.
6
Щоб змінити місце і зібрати для цього намет , необхідно скинути гачки, рухом рук звести всі стійки разом. На новому місці четверту і п'яту стійки також двома руками потрібно звести разом, завести гачки - намет зібрана. Щоб тент не відходив від стійок і не був пошкоджений розпірками, складайте намет за вітром. Для полегшення конструкції замініть болти і гайки заклепками.
Найпростіший і надійний по окупності вкладень вид підприємницької діяльності - торгівля. Організувавши роздрібну торгову точку у вигляді невеликої намети, можна гарантувати пристойний рівень доходу.
На початковому етапі слід зареєструватися як індивідуальний підприємець в податковій інспекції. Оформлення роздрібної торгової точки у вигляді намету слід почати з вибору майбутнього місця, його розміщення та передбачуваного асортименту товарів. Краще звернути увагу на розміщення палатки в людних місцях: на зупинках громадського транспорту, вокзалах, аеропортах. Орендна плата в таких місцях буде значно відрізнятися, ніж у дворах, непрохідних місцях, але і виручка від продажів також буде більше. Необхідно пам'ятати, що поблизу лікарень та шкіл заборонено продаж сигарет. Вибравши відповідне місце, потрібно звернутися в муніципалітет із заявою про надання його під торгівлю. Якщо планується в майбутньому розвивати бізнес (наприклад, побудувати магазин), то можна відразу ж написати заяву на дозвіл об'єкта капітального будівництва, яке муніципалітет представляє тільки на торгах. У цьому випадку можна буде оформити землю у власність. В інших же випадках можлива тільки оренда земельної ділянки. Після того як муніципалітетом будуть визначені межі ділянки і проведено межування, він винесе рішення про надання землі. Слід укласти договір оренди і приступати до установки намету. Вибір, придбання та встановлення торгового місця проблем не складуть: обмеження полягають тільки у фінансових можливостях. В обов'язковому порядку потрібно укласти договір зі спеціалізованою організацією на вивіз сміття, його утилізацію, а також прибирання прилеглої території. Для цього слід звернутися у відділ Роспотребнадзора за місцем розташування торгівлі з письмовим повідомленням про початок діяльності. Необхідно оформити книгу пропозицій та відгуків, яка повинна бути пронумерована, прошита та скріплена печаткою. Зареєструвати її у відділі, що займається питання організації та функціонування споживчого ринку.